DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Desperados III Aktualizacja
Desperados III Aktualizacja

Newsy

Desperados III z kolejną darmową aktualizacją!

Gra Desperados III otrzymała wczoraj kolejną darmową aktualizację, w której znalazła się między innymi Bounty Mode, czyli tryb pozwalający na zdecydowanie, którym z Desperadosów chcesz zagrać w prawie każdej z głównych misji fabularnych. Albo sobie wszystko ułatwisz, albo skomplikujesz – możesz też po prostu przejść całą przygodę Hektorem!Drugą nowością dodaną w aktualizacji są Level Editing Cheats, czyli kody pozwalające na zmienianie poziomów, pozwalające tworzyć własne konfiguracje misji i udostępniać zapisane gry innym graczom Desperados III. W zasadzie jest to taki edytor poziomów w wersji light. Korzystając z kodów gracze mogą łatwo wyczyścić mapę, a następnie umieścić wrogów każdego typu w dowolnym miejscu i dobrze się bawić, umieszczając różne obiekty na całym poziomie. Chcesz użyć 20 skrzyń dynamitu i 10 dział we Flagstone i zmaksymalizować chaos? Można, jak najbardziej, jeszcze jak! Wykaż się kreatywnością i udostępniaj innym graczom własne ustawienia misji jako stany gry! A jeśli potrzebujesz wskazówek jak efektywnie korzystać z tej nowości, obejrzyj serię krótkich wideoporadników.
Desperados III jest dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach klasy PC, w polskiej wersji językowej (napisy) w dwóch edycjach – Standardowej oraz niezwykle bogatej Kolekcjonerskiej

Sprawdź również!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama