DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Destiny 2 jest już dostępna na całym świecie na PC, w pełni zoptymalizowana pod kątem platformy

Laureat nagrody dla najlepszej gry PC Game Critics Awards: Best of E3 2017 dostępna w sprzedaży już od dziś.

1919-2

Firmy Bungie i Activision Publishing, Inc., wspólnie należące do spółki Activision Blizzard, Inc. (NASDAQ: ATVI), dostarczyły dziś po raz pierwszy Destiny 2, docenianą na całym świecie grę akcji FPP, graczom korzystającym z platformy PC. Destiny 2 otrzymało do tej pory ponad 70 światowych nagród i nominacji, między innymi zdobywając nagrodę dla najlepszej gry PC Game Critics Awards: Best of E3 2017 oraz nominację branży dla najlepszej gry PC do Gamescom Award 2017. Konsolowa wersja gry, wydana 6 września, została uznana przez NPD Group za najlepiej jak do tej pory sprzedającą się grę konsolową roku w USA po mniej niż miesiącu sprzedaży. Teraz Destiny 2 w wersji na PC jest dostępne w wersji cyfrowej ekskluzywnie poprzez platformę Blizzard Battle.net, uznaną internetową platformę gamingową Blizzard Entertainment, oraz w wersji pudełkowej u dystrybutorów na całym świecie.

Stworzone przez Bungie i przygotowane na platformę PC w partnerstwie z Vicarious Visions Destiny 2 zoptymalizowano tak, by korzystała z pełni możliwości oferowanych przez platformę, tworzą natywną rozgrywkę PC z charakterystycznymi dla gier komputerowych opcjami: wsparciem rozdzielczości 4K, nieograniczoną częstotliwością wyświetlania klatek na sekundę, pełnym wsparciem myszki i klawiatury z możliwością dowolnego mapowania klawiszy, czatem tekstowym, regulowanym polem widzenia, szczegółowym menu ustawień PC, wsparciem monitorów 21:9 oraz potrójnych, czy też HDR. W Destiny 2 można grać na systemie operacyjnym Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10.

Destiny 2 zabiera graczy na epicką podróż przez wszechświat, by ocalić ludzkość od zagłady. Gra wita zarówno nowych graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać tego świata, jak i tych oddanych mu od samego początku, dzięki szerokiej gamie trybów gry i aktywności do odkrycia. W opowieści przedstawionej w Destiny 2 ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi upadło i zostało zrujnowane pod okupacją niezwykle silnej armii obcych. Gracze muszą mistrzowsko opanować nowe zdolności i bronie, by zjednoczyć siły miasta i razem stanąć do walki o odzyskanie swojego domu.

Reklama

W Destiny 2 każdy gracz wciela się w stworzoną przez siebie postać tak zwanego “Strażnika”, jednego z wybrańców ludzkości. Zyskują wybór pomiędzy uczestnictwem w kinowej kampanii fabularnym, zwiedzenia rozległych lokalizacji i dołączenia do trybów kooperacyjnych, takich jak misje Szturm. Gracze PC mogą zmierzyć się z najazdem „Lewiatan”, ukochaną przez fanów aktywnością dla 6 graczy o wysoko rozwiniętych postaciach, już od 1 listopada od 19:00, kiedy to zostanie udostępniona. Na fanów rywalizacji Destiny 2 ma w swojej ofercie intensywne rozgrywki w formacie 4 na 4 w ramach tak zwanego Tygla.

Destiny 2 otrzymało klasyfikację PEGI 16+. Produkt dostępny jest także w pakietach Destiny 2 – Gra + karnet na zestaw dodatków, Destiny 2 – Cyfrowej Edycji Specjalnej zawierającej ekskluzywną zawartość, Edycji Limitowanej oraz Edycji Kolekcjonerskiej, zawierającej torbę Destiny 2 – Frontier Bag, pakiet dodatków, ekskluzywną zawartość kolekcjonerską oraz kolekcjonerskie pudełko.
Minimalne wymagania systemowe dla wersji PC to Intel Core i3-3250, Intel Pentium G4560, lub AMD FX-4350, wraz z kartą GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB lub Radeon HD 7850 oraz 6GB pamięci RAM i 68GB wolnego miejsca na dysku HDD.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama