DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Destiny 2 – rozpoczynają się Zawody Strażników!

Już wkrótce rozpocznie się najnowsze wydarzenie Destiny 2, Zawody Strażników, dostępne dla wszystkich za darmo! Począwszy od 21 kwietnia gracze będą mieli trzy tygodnie na to, aby udowodnić, że ich klasa jest najlepsza, zdobywając punkty w codziennych wyzwaniach. O tym, która klasa zwycięży, przez cały rok będzie nas informowało specjalne przypomnienie, które zostanie dodane do Wieży, aby inne klasy nie zapomniały, kto zdobył złoto.Aby wziąć udział w Zawodach Strażników, spotkaj się z Evą Levante i Zavalą w Wieży i odbierz swoje codzienne wyzwania klasowe. Każdy punkt ma znaczenie, jeśli chcesz odnieść zwycięstwo! Sprostaj wyzwaniu, znajdź się na szczycie tabeli wyników i pochwal się swoją pozycją dzięki nowym klasowym przedmiotom w metalicznym kolorze i zdobytym egzotykom.

Zawody Strażników są bezpłatne dla wszystkich graczy, dołącz zatem do rywalizacji klas, w której gra toczy się o wysoką stawkę i udowodnij wszystkim, która klasa jest najlepsza. Zwycięska klasa będzie przez cały rok honorowana w Wieży.

Reklama

 Zawody Strażników


Kluczowe cechy Zawodów Strażników to:

  • Rywalizacja klas, w której gra toczy się o wysokie stawki
  • Nowe codzienne klasowe wyzwania
  • Nowy egzotyk – Prawowity następca
  • Nowe przedmioty klasowe w metalicznym kolorze

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Przysięga Ucznia - najnowszy najazd w Destiny 2 już 5 marca o godz. 19:00 czasu polskiego. Zagraj za darmo w Destiny 2.

Newsy

Świtanie powraca do Destiny 2. Na graczy czeka wiele nowości, w tym nowe nagrody, ulubione przedmioty z przeszłości, a także duch Świtania.

Newsy

Świętujemy 30-lecie Bungie! Firma z tej okazji udostępniła dzisiaj nową zawartość w Destiny 2 oraz rozpoczęła kampanię dobroczynną Game2Give.

Newsy

Święto Utraconych ponownie zawitało do Destiny 2. Wydarzenie to jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich graczy i potrwa do 2 listopada.

Reklama