DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Poza światem
Destiny 2 Poza światem

Newsy

Destiny 2 z aktualizacją na Xbox Series X|S oraz PS5

Dziś Bungie wydało wersję Destiny 2 przeznaczoną na konsole nowej generacji: Xbox Series X, Xbox Series S oraz PlayStation 5. Ulepszenie to dostępne jest za darmo dla wszystkich graczy Destiny 2. Nowe konsole sprawią, że fani Destiny będą mogli doświadczyć przygód w swojej ulubionej grze w rozdzielczości 4K z prędkością 60 kl./s. (w przypadku Xbox Series S będzie to 1080p, 60 kl./s).Ponadto każdy, kto zechce sprawdzić swoje umiejętności w Tyglu na konsolach nowej generacji, może rozegrać ten kultowy tryb PvP na Xbox Series X i PlayStation 5 w 120 kl./s.


Destiny 2 Poza światem


Ci z was, którzy posiadają konsole Xbox One lub PlayStation 4 będą mogli grać ze znajomymi, którzy grają w wersję nowej generacji. Posiadacze Destiny 2 będą bowiem mogli grać pomiędzy generacjami, jeśli posiadają konsole z tej samej rodziny produktów. Ponadto posiadacze Destiny 2 na Xbox One i PlayStation 4 będą mogli za darmo ulepszyć całą swoją zawartość Destiny 2 do wersji na Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5.

Reklama

Bungie z radością wprowadza Destiny 2 na konsole nowej generacji i z zainteresowaniem będzie śledzić, jaki wpływ będzie to miało na graczy w przyszłości.


Sprawdź również!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama