DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Diablo II: Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox

Gry za darmo

Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox

Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox. Blizzard udostępnił wersję testową remastera Diablo 2.

Diablo II Resurrected za darmo do przetestowania na konsolach Xbox. Blizzard udostępnił wersję demonstracyjną swojej najnowszej produkcji w Xbox Store. Gracze posiadający konsole od Microsoftu będą mogli do 19 grudnia zagrać w Diablo II: Resurrected. Niestety, czas rozgrywki jest ograniczony do 3 godzin.
Diablo II Resurrected za darmo

Diablo II Resurrected za darmo

Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Diablo II: Resurrected to remaster ubóstwianego na całym świecie – Diablo II. Gra zadebiutowała 23 września 2021 roku na PC oraz konsolach Xbox i PlayStation. Tytuł spotkał się z wieloma negatywnymi ocenami graczy (User Score w chwili obecnej wynosi 2.9 na Metacritic), ale jak grę można przetestować bezpłatnie, to warto zagrać i wyrobić własną opinię.

Diablo II: Resurrected wersja testowa na Xbox Store

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama