DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dice Legacy
Dice Legacy

Newsy

Dice Legacy pojawi się w sprzedaży 9 września

Ravenscourt i DESTINYbit z radością ogłaszają, że Dice Legacy pojawi się w sprzedaży 9. września. Unikalne budowanie miasta oparte na rzutach kośćmi będzie dostępne na PC w serwisach Steam, GOG i Epic Games Store, a także na konsoli Nintendo Switch.
Aby uczcić ogłoszenie daty premiery, developerzy podzielili się nowym filmikiem, który pokazuje szczegóły rozgrywki i co dokładnie czekać będzie graczy, gdy ich statek przybije do brzegu niezbadanej krainy.

Opis rozgrywki wyjaśnia pierwsze kroki do założenia dobrze prosperującej osady na wybrzeżu tego nowego, ukrytego we mgle, niezbadanego świata.
Dbaj o swoją kostkową populację, budując łańcuchy dostaw jedzenia i picia, aby wszyscy byli szczęśliwi i zdrowi. Nie zapomnij zgromadzić zapasów, które pomogą przetrwać srogą zimę. A to tylko jedno z wyzwań i niebezpieczeństw, z którymi się zmierzysz.
Wrogie siły będą próbowały ukraść twoje towary i zaatakować budynki, więc upewnij się, że osada jest dobrze chroniona przez żołnierzy.
Przepędź mgłę i rozszerz swoje królestwo w tej unikalnej grze. Eksploruj ruiny i odkrywaj starożytne sekrety. Wytwórz nowe, potężne kości, które pomogą ci rządzić całym światem pierścienia, i stworzyć własną legendę w Dice Legacy.

Dice Legacy będzie częścią festiwalu PAX Online między 15. a 18. lipca.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...