DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Digital Dragons Business Meet Up – bezpłatne wydarzenie dla branży twórców gier

Krakowski Park Technologiczny, organizator Digital Dragons 2021, z przyjemnością informuje, że ruszyła już bezpłatna rejestracja i platforma do umawiania spotkań na Digital Dragons Business Meet Up, jedno z trzech zaplanowanych na ten rok wydarzeń pod szyldem Digital Dragons. Business Meet Up to wydarzenie o charakterze biznesowym, skierowane do twórców gier, funduszy VC oraz wydawców.


Digital Dragons Business Meet Up


Tegoroczne Digital Dragons, które zwykle odbywa się w maju, zostało podzielone na trzy niezależne wydarzenia. Pierwsze dwa – Digital Dragons Business Meet Up i Indie Celebration – odbędą się 13-14 maja jako wydarzenia online, podczas gdy główna konferencja Digital Dragons zaplanowana jest na 7-8 września. Celem nadchodzącego Digital Dragons Business Meet Up jest wsparcie twórców gier, wydawców, inwestorów i innych profesjonalistów z branży w tych trudnych czasach, i zapewnienie im jak najwięcej okazji do biznesowych interakcji. Organizatorzy nie pobierają opłat za udział w wydarzeniu.

Kluczowym elementem wydarzenia będzie platforma umożliwiająca networking. Twórcy gier i inwestorzy, wydawcy i dystrybutorzy będą mogli umówić się na bezpośrednie spotkania biznesowe. Tagi ułatwią im znalezienie poszukiwanego partnera, a także usprawnią planowanie spotkań. Wydarzenie odbędzie się za pomocą PINE – kompleksowej platformy do organizacji wydarzeń online. Uczestnicy będą mogli umawiać się na 30-minutowe indywidualne spotkania.

Oprócz spotkań, podczas dwudniowego wydarzenia odbędą się również panele dyskusyjne z zaproszonymi gośćmi specjalnymi. Będą one dotyczyć skalowania biznesu oraz transformacji rynku i branży w kontekście globalnej pandemii. Wśród dyskutantów znajdą się Sebastian Wojciechowski – CEO w People Can Fly, Anton Gauffin – CEO w Huuuge Games oraz Mihai Pohoncu – CEO w Amber Studio.

Reklama

Nie zabraknie też czasu i miejsca na rozmowę o perfekcyjnym pitchu. Uczestnicy dyskusji spróbują znaleźć odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie każdy deweloper: Co otwiera drzwi na rynek? Co chcą zobaczyć wydawcy? Odpowiedzi na te pytania będą szukać Shane Bierwith – Executive Vice President w Maximum Games / Modus, Alessandro Bovenzi – Business Developer Manager w All in! Games, Guillaume Jamet – w VP i Head of Publishing w Plug In Digital i Grzegorz Drabik – VP i Head of Portfolio w Untold Tales.

W tym samym czasie Digital Dragons będzie gospodarzem Indie Celebration – międzynarodowego konkursu dla twórców gier niezależnych. To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoje gry wybranej publiczności złożonej z pasjonatów, ekspertów i kolegów z branży oraz zdobyć prestiżowe nagrody.

Ale to nie wszystko! Już wkrótce podzielimy się informacjami o panelach, gościach oraz planowanych atrakcjach, które pojawią się na głównej konferencji Digital Dragons, zaplanowanej na 7-8 września tego roku. Bądźcie czujni!


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama