DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Disciples Liberation

Newsy

Disciples: Liberation – już dziś premiera tej mrocznej strategii RPG

Premiera Disciples: Liberation już dziś. Gra jest dostępna na platformę Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC

Disciples: Liberation już dziś zadebiutowała na półkach sklepowych. Najnowsza produkcja Frima Studio daje graczom możliwość odkrywania żyjącego, czującego świata Nevendaar i podróżowania przez tajemnice i polityczne intrygi tej mrocznej strategii RPG.
Disciples Liberation

Disciples: Liberation na zwiastunach wyglądała wybornie!

O grze

Disciples: Liberation gracze wcielą się w postać Avyanny, dziecka dwóch światów, niebędącego jednak częścią żadnego, eksplorującego rozdarty wojną świat. Zaczynając jako nieznana i drobna najemniczka, jej misja poprowadzi graczy przez cierpienie i rozlew krwi, zanim w końcu przejmie kontrolę nad potężną armią, gotową rzucić wyzwanie losowi. Po drodze stanie przed wieloma trudnymi wyborami, od wyboru towarzyszy po radzenie sobie podczas romantycznych spotkań. To od gracza zależy, jakim przywódcą zostanie. Z jej armią, do której można zrekrutować ponad 50 różnych jednostek, gracze stoczą złożone turowe bitwy z przerażającymi stworzeniami, w których tylko sprytna taktyka doprowadzi do zwycięstwa.

Sprawdź również: Dziedzictwo Hogwartu – premiera, zwiastun i najważniejsze informacje

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

Florian Treppke, Media Producer w Kalypso, skomentował: “Gracze mogą teraz przejąć kontrolę nad swoim przeznaczeniem, sprzymierzyć się z frakcjami, wybrać towarzyszy i odkryć, jak ich wybory wpłyną nie tylko na rozgrywkę, ale także na samą Avyannę i Yillian, w drodze do ostatecznego celu: wyzwolenia losu Nevendaaru.”

Eric Latouche, Game Designer z Frima Studio, dodał: “Chociaż Avyanna zaczyna jako drobna najemniczka, nie pozostaje nią na długo. Gracze odkryją, że jako Nefilim posiada moce Zmierzchu, tzw. umiejętność przywoływania zarówno ciemności, jak i światła. Daje jej to dostęp do dawno zapomnianego anielskiego miasta o nazwie Yillian.”

Reklama

Gra Disciples: Liberation jest dostępna na platformę Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz PC.

Sprawdź cenę już teraz! 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama