DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Disco Elysium
Disco Elysium

Newsy

Disco Elysium z wersją Xboxową i nową datą premiery

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu pudełkowym.

Już 16 listopada tego roku iam8bit razem z partnerem dystrybucyjnym Skybound Games wypuszczą pudełkową edycję Disco Elysium – The Final Cut na konsole PlayStation i Xbox w sugerowanej cenie 179,99 pln. Co ważne, fizyczne wydanie gry na PlayStation 4 można będzie bez dodatkowych opłat zaktualizować do wersji na PlayStation 5, podobnie ma się sprawa z edycją na Xbox One i Xbox Series X dzięki technologii Smart Delivery. Pudełkowe wydanie Disco Elysium zawiera, poza płytą Blu-ray, także ekskluzywny plakat 46 x 61 cm oraz 190-stronicowy cyfrowy artbook.

Disco Elysium – The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. The Final Cut jeszcze wiarygodniej portretuje mieszkańców miasta Revachol za pomocą miliona słów, profesjonalnie odegranych przez aktorów z całego świata, a także poprzez dodanie zupełnie nowych zadań związanych z wątkami politycznymi.

Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią jeszcze większy ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach The Final CutDisco Elysium – The Final Cut ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki darmowym aktualizacjom) w bogatym wydaniu pudełkowym już 16 listopada 2021.

ZNAMY DATĘ OTWARTEJ BETY BATTLEFIELD 2042

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama