DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Disco Elysium
Disco Elysium

Aktualności

Disco Elysium z wersją Xboxową i nową datą premiery

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu pudełkowym.

Już 16 listopada tego roku iam8bit razem z partnerem dystrybucyjnym Skybound Games wypuszczą pudełkową edycję Disco Elysium – The Final Cut na konsole PlayStation i Xbox w sugerowanej cenie 179,99 pln. Co ważne, fizyczne wydanie gry na PlayStation 4 można będzie bez dodatkowych opłat zaktualizować do wersji na PlayStation 5, podobnie ma się sprawa z edycją na Xbox One i Xbox Series X dzięki technologii Smart Delivery. Pudełkowe wydanie Disco Elysium zawiera, poza płytą Blu-ray, także ekskluzywny plakat 46 x 61 cm oraz 190-stronicowy cyfrowy artbook.

Disco Elysium – The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. The Final Cut jeszcze wiarygodniej portretuje mieszkańców miasta Revachol za pomocą miliona słów, profesjonalnie odegranych przez aktorów z całego świata, a także poprzez dodanie zupełnie nowych zadań związanych z wątkami politycznymi.

Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią jeszcze większy ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach The Final CutDisco Elysium – The Final Cut ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki darmowym aktualizacjom) w bogatym wydaniu pudełkowym już 16 listopada 2021.

ZNAMY DATĘ OTWARTEJ BETY BATTLEFIELD 2042

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Już od dziś gracze mogą cieszyć się wyjątkowym pudełkowym wydaniem kultowej gry Crysis Remastered w wersji na konsolę Nintendo Switch! Prosta misja ratunkowa stała...