DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Divinity: Original Sin II – Definitive Edition – poznaj datę premiery!

Przygotuj się, aby wkroczyć w świat nieskończonych możliwości dzięki grze Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition. Uznana gra RPG pojawi się konsole PlayStation®4 i Xbox One w angielskiej wersji językowej 31 sierpnia!

Po niesamowitym sukcesie gry w 2017 roku, w którym był to najwyżej oceniany tytuł na PC według serwisu Metacritic, BANDAI NAMCO Entertainment America Inc. i BANDAI NAMCO Entertainment Europe, we współpracy z Larian Studios, wkrótce przeniosą Divinity: Original Sin II na konsole. Dzięki temu nowe rzesze żądnych przygód graczy będą mogły wyruszyć na wyprawę, która daje olbrzymią swobodę co do sposobu zwiedzania i działania.

Odkryj unikatowy świat sandboxowej gry fabularnej z niemal nieskończoną liczbą możliwości. Stwórz postać lub wciel się w jedną z 6 gotowych postaci i podróżuj po krainie dynamicznie zmieniającej się zależnie od tego, kim jesteś i co robisz. Każda postać ma swoją opowieść, historie bohaterów często ze sobą kolidują, a przyjaźnie są poddawane ciężkiej próbie zarówno w walce, jak i poza nią. Opanuj potęgę żywiołów i łącz potężną magię Źródła z setkami umiejętności. Korzystaj z synergii ognia, lodu, trucizny, wody i innych żywiołów. Nasycaj je przeklętą energią. Przetrwaj w uznanym systemie walki taktycznej Divinity: Original Sin II. Rozwiązuj zagadki i wykonuj misje na niemal nieskończoną liczbę sposobów.

Reklama

Wersja Definitive Edition zawiera tysiące zmian wprowadzonych na podstawie zebranych od premiery opinii krytyków i graczy. Gra zawiera nowe funkcje takie jak dziennik, znaczniki na mapie, samouczki oraz nowy poziom trudności i całkowicie przebudowany ostatni akt gry. Dzięki temu gra, która już wcześniej cieszyła się uznaniem, jest jeszcze lepsza.

Zamów Divinity: Original Sin II – Definitive Edition przed premierą i otrzymaj mini-towarzysza podróży w grze – Sir Lorę!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama