DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Długo wyczekiwana beta trybu Blackout w Call of Duty Black Ops 4 już dostępna, najpierw na PlayStation 4

Black Ops budzi się do życia jak nigdy wcześniej w prywatnej becie trybu Blackout w Call of Duty: Black Ops 4, rozpoczynającej się dziś, w pierwszej kolejności na PlayStation 4. Społeczność Call of Duty będzie miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się z zupełnie nowym trybem w Black Ops 4, Blackout, wrzucającego graczy w intensywną, utrzymaną w unikalnym klimacie Call of Duty: Black Ops bitwę w stylu battle royale, w której zwycięzca może być tylko jeden. Blackout, będąc hołdem dla serii Black Ops, zawiera ukochane przez fanów postaci, broń oraz ikoniczne fragmenty klasycznych map, zebrane na największej mapie w historii marki, wraz z lądowymi, morskimi i powietrznymi pojazdami. Prywatna beta zapewni bezcenne informacje zwrotne od użytkowników i dane, pomagające Activision i developerowi Treyarch przygotować się do premiery najbardziej głębokiej i angażującej gry Call of Duty w historii – już 12 października.


„Beta Blackout jest dopiero początkiem długiej podróży, w którą planujemy udać razem z naszymi fanami” – Dan Buntig, jeden z szefów studio Treyarch. „Zamierzamy wspierać Blackout przez długi czas, a Black Ops ma tak bogatą historię, która pozawala na ciągłe aktualizowanie i ewolucję Blackout, by tryb był cały czas świeży i stanowił wspaniałą rozgrywkę dla społeczności. Jest on prawdziwym hołdem dla serii Black Ops pod każdym względem i zapewnienie naszej społeczności możliwości zagrania w tryb przed premierą jest dla nas kluczowe. Nie możemy się doczekać informacji zwrotnych i możliwości usłyszenia opinii graczy, kiedy dostaną przedsmak tego, czego mogą spodziewać się w październiku”.

Harmonogram bety Blackout* wygląda następująco:

 • Prywatna beta na PlayStation 4:
  • Poniedziałek, 10 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST
 • Prywatna beta na Xbox One oraz PC**:
  • Piątek, 14 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST
 • Otwarta beta na PC:
  • Sobota, 15 września o 19:00 CEST – Poniedziałek, 17 września o 19:00 CEST

„Wysiłek developerski stojący za Blackout był naprawdę niesamowitym przedsięwzięciem i nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, co udało nam się osiągnąć jako zespołowi” – powiedział Mark Gordon, jeden z szefów studio Treyarch. „To naprawdę świetne uczucie, możliwość przyglądania się temu, jak tworzenie Blackout zaangażowało całą ekipę na sposoby, jakich nie uświadczyliśmy nigdy wcześniej. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powołaniem ogromnego dziedzictwa Black Ops do życia w Blackout, i nie możemy się doczekać, aż usłyszymy opinię społeczności w drodze do premiery”.

Blackout jest głęboko zakorzeniony w historii serii Black Ops, która przekroczyła 200 milionów graczy i 15 miliardów godzin rozgrywki w swoim cyklu życia. Właśnie dlatego Blackout zawiera niektóre z najlepszych postaci i ikonicznych lokalizacji z Black Ops, Black Ops II, Black Ops III oraz Black Ops 4. Prywatna beta zawiera wybór nowych i klasycznych postaci, w tym bohaterów z kampanii, takich jak Mason, Reznov czy Woods, postaci z trybu Zombie, takich jak Richtofen i Takeo, oraz specjalistów pokroju Crash, Battery czy Seraph. Na ogromnej mapie Blackout gracze będą walczyli ze sobą w lokalizacjach inspirowanych ukochanymi przez fanów mapami Black Ops, takimi jak Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo i inne.

Reklama

Fani, który pobrali już niedawno zakończoną betę trybu Multiplayer oraz ci, którzy od tego czasu zamówili w przedsprzedaży Call of Duty: Black Ops 4 u biorących udział w akcji dystrybutorów, zyskają dostęp do prywatnej bety Blackout. Informacje o realizacji kodów i inne informacje o dostępie do bety można znaleźć na stronie wsparcia bety Activision.

Prywatna beta Blackout to dopiero początek, ponieważ zespół developerów będzie aktywnie zbierał informacje zwrotne od społeczności podczas testów beta i użyje danych od graczy, by dokonać drobnych ulepszeń balansu rozgrywki, przetestować serwery w warunkach obciążenia i zoptymalizować rozgrywkę online przed premierą 12 października. Uczestnicy testów beta będą mieli możliwość podzielenia się opinią i włączenia się w aktywny dialog z zespołem developerów poprzez wiele kanałów, włączając w to ankiety dla graczy oraz fora online, gdzie Treyarch zaplanował częste posty aktualizacyjne dotyczące bety:

 • Twitter (@Treyarch): Działy Community oraz Live Ops Treyarch będą przyglądały się swoim kanałom social media podczas bety, by uzyskać opinię graczy o wszystkim, co dotyczy rozgrywki oraz problemów bądź błędów, które mogą się pojawić. Prosimy o tagowanie swoich opinii #BO4Beta, by były łatwiejsze do zlokalizowania. Jeżeli chodzi o graczy PC, powinni oni śledzić @TreyarchPC.
 • Twitter (@ATVI Assist): By zgłaszać konkretne problem techniczne, gracze mogą wysyłać tweety do @ATVIAssist z tagiem #BO4Beta.
 • Reddit: Działy Community oraz Live Ops Treyarch będą przyglądały się także forom Reddit, więc gracze powinni dodawać swoje komentarze do subredditu r/BlackOps4: https://www.reddit.com/r/Blackops4/
 • Konsole: W zależności od rodzaju problemu technicznego, gracze mogą mieć możliwość zgłoszenia go bezpośrednio na swojej konsoli. Jeżeli wystąpi ona, prosimy o wykorzystanie jej, ponieważ pomaga to Treyarch zlokalizować źródło problemu.
 • Ankieta: Po zagraniu w betę, gracze będą mogli dostarczyć zespołowi bezpośredniej opinii poprzez szczegółową ankietę.

Gra Call of Duty: Black Ops 4 jest wydawana przez Activision i tworzona przez Treyarch przy dodatkowym wsparciu developerskim od Raven Software i z wersją PC tworzoną przez Beenox. Premiera tytułu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC jest przewidziana na 12 października. Black Ops 4 na PC dostarcza w pełni zoptymalizowanej rozgrywki, która po raz pierwszy w historii Call of Duty będzie dostępna ekskluzywnie poprzez Battle.net, sieciową platformę gamingową Blizzard Entertaiment.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama