DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Do RuneScape trafi zupełnie nowy kontynent – Wschodnie Wyspy

 

Duża aktualizacja do RuneScape zbliża się wielkimi krokami. Już w październiku kultowa produkcja brytyjskiego studia Jagex zostanie urozmaicona o zupełnie nowy kontynent – Wschodnie Wyspy (The Eastern Isles).

RuneScape_TheArc_09

Pierwsza część nowego kontynentu, The Arc, zostanie udostępniona już dzisiaj. Składają się na nią wyspy Whale’s Maw, Waiko oraz Aminishi, otoczone licznymi mniejszymi wysepkami. Miejscowa ludność nigdy wcześniej nie słyszała o bohaterach i ich przygodach. Dlatego gracze będą musieli zacząć wszystko od początku i na nowo budować swoją reputację i zdobywać bogactwa. Dotyczy to nawet graczy z długim stażem, którzy na równi z początkującymi wystartują z tej samej pozycji.

RuneScape_TheArc_03

Fani gry już wkrótce spotkają się w Londynie na corocznej imprezie RuneFest, która zacznie się 17 września i zabierze uczestników w niezwykłą podróż po morzach i oceanach w stronę nowego archipelagu wysp. W tym roku impreza cieszy się rekordową popularnością, a z puli, która trafiła do sprzedaży ledwie dwa tygodnie temu, zostało już naprawdę niewiele biletów.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.