DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dodatek Battlefield 1 „Apokalipsa” już w lutym!

Weź udział w najbardziej brutalnych bitwach z Wielkiej Wojny. Battlefield 1 „Apokalipsa” to czwarty dodatek do gry, dostępny dla posiadaczy Przepustki Premium już w lutym.

rendition1.img

Battlefield 1 „Apokalipsa” wprowadza pięć nowych map do gry w sieci. Pełne błota i krwi, piekielne „Passchendaele” oraz starcie pomiędzy Austrią i Włochami o „Kobarid” to dwie najstraszliwsze bitwy pierwszej wojny światowej. Przygotuj się na morderczą walkę o strategiczne tereny. Ostrzały artyleryjskie zamienią malownicze pola pszenicy nad „Sommą” w prawdziwy koszmar. „Niebo nad Londynem” i „Na krawędzi” to natomiast dwie mapy, na których walka odbywa się tylko w powietrzu. Dzięki nim już wkrótce spełnisz marzenia o wspaniałych pojedynkach w przestworzach. Zostań asem lotnictwa w nowym trybie walki w powietrzu i wzbij się na nowy poziom rozgrywki Battlefield 1.

rendition1.img (1)

Razem z dodatkiem Battlefield 1 „Apokalipsa” dostaniesz do dyspozycji również nowe pojazdy, bronie i gadżety. Wśród nich znajdziesz choćby działo przeciwlotnicze piechoty dla klasy szturmowca, dzięki któremu twoja piechota będzie mogła udzielać wsparcia towarzyszom w powietrzu i niszczyć samoloty wroga. Dodatkowo nowe rangi, przydziały służby, specjalizacje i nieśmiertelniki zapewnią ci mnóstwo nowych wyzwań.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama