DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dodatek World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny

Newsy

Dodatek World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny. Gracze, którzy posiadają aktywny abonament, nowe DLC otrzymają za darmo.

Najnowsze rozszerzenie do World of Warcraft o nazwie Wrath of the Lich King Classic jest już dostępne. Z tej okazji Blizzard Entertainment opublikował wideo przybliżające postać Arthasa.

Dodatek World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny

DLC World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny

Wrath of the Lich King Classic to odnowiona wersja kultowego, drugiego dodatku do World of Warcraft, który zadebiutował w 2008 roku. Twórcy rozszerzenia zmodyfikowali i poprawili m.in. funkcjonalności społecznościowe oraz dopasowali rozgrywkę do współczesnych standardów. Gracze ponownie mogą wcielić się w jednego z bohaterów Azeroth i wyruszyć w podróż po świecie pełnym przygód.

Co ważne, dostęp do dodatku otrzyma każdy gracz, który posiada aktywny abonament.

Kim jest Arthas?

Blizzard Entertainment, z okazji premiery dodatku Wrath of the Lich King Classic, opublikował krótki film przybliżający postać Arthasa. Wideo jest świetnym materiałem, zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadacz, który chcieliby przypomnieć sobie informacje o przyszłym władcy plagi nieumarłych.

Grę World of Warcraft możecie przetestować za darmo do poziomu 20.

Sprawdź również: FIFA 23 w Xbox Game Pass. Zagraj już dziś korzystając z darmowego okresu próbnego

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...