DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

DOOM Eternal – data premiery przesunięta

Bethesda oraz id Software poinformowały właśnie, że premiera gry DOOM Eternal została przesunięta na 20 marca 2020. Poniżej znajduje się oficjalny komunikat przygotowany przez id Software.Przez cały proces produkcji DOOM Eternal naszym celem było i jest dostarczenie gry, która przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania.

Aby upewnić się, że tak właśnie będzie i wasze doświadczenie będzie najlepszym z możliwych – i aby DOOM Eternal zachował nasze najlepsze standardy jakości – podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty premiery o kilka miesięcy, do 20 marca 2020. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z was może być z tego powodu rozczarowanych, ale jesteśmy przekonani, że finalna wersja DOOM Eternal wynagrodzi oczekiwanie z nawiązką.

Wraz ze zmianą daty premiery DOOM Eternal dokonaliśmy też kilku innych przesunięć, o których chcemy was poinformować:

  • Tryb Inwazji, który pozwoli wam dołączyć do sesji innego gracza w roli demona, pojawi się krótko po premierze gry jako darmowa aktualizacja.
  • DOOM Eternal na Nintendo Switch pojawi się w późniejszym terminie, niż pozostałe platformy. Poinformujemy o dokładnej dacie premiery.
  • Oprócz wersji na Nintendo Switch, DOOM 64 pojawi się także na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Dodajemy też DOOM 64 jako bonus przedsprzedażowy do DOOM Eternal, więc każdy, kto zamówi DOOM Eternal przed premierą, będzie mógł za darmo pobrać i zagrać w ten klasyczny tytuł. DOOM 64 pojawi się na wszystkich platformach 20 marca 2020.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom DOOMa za wasze nieustanne zaangażowanie i wsparcie – nie możemy się doczekac, żeby ciąć i płatać wspólnie z wami.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama