DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Doom
Doom
Oferta PlayStation Plus na kwiecień 2023

Newsy

DOOM VFR już dostępny na PlayStation VR

ZeniMax Europe Limited wraz z firmą Cenega z przyjemnością informują, że gra DOOM VFR jest już dostępna na PlayStation VR w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Obie wersje językowe zostały przygotowane przez firmę Bethesda.

DOOMVFR_PS4_2D

Wyprodukowana przez id Software, studio które było pionierem gatunku strzelanek pierwszoosobowych i współczesnego VR, gra DOOM VFR przenosi dynamiczną, brutalną rozgrywkę DOOM do zupełnie nowego wymiaru – wirtualnej rzeczywistości.

Gracze zanurzą się w świecie DOOM-a jak nigdy dotąd, płynnie poruszając się po ośrodku UAC na Marsie i głębinach piekieł. Sprawdzą się w dynamicznej walce i podczas rozwiązywania łamigłówek.

DOOM VFR to nowe wrażenia w świecie DOOM-a, akcja toczy ma miejsce niedługo po inwazji demonów na marsjański ośrodek badawczy UAC. Gracze wcielają się w postać ostatniego ocalałego człowieka, którego świadomość – w ramach ściśle tajnego protokołu UAC – zostaje przeniesiona do sztucznej macierzy mózgowej. Będą musieli odzyskać stabilność operacyjną ośrodka i wszelkimi możliwymi środkami powstrzymać atak demonów.

Reklama

Główne cechy:

  •  Doświadcz walki rodem z DOOM i zobacz legendarną już broń i demony z zupełnie nowej perspektywy.
  • Wchodź w fizyczną interakcję z uniwersum DOOM, podróżując bez przeszkód po obiekcie UAC i Piekle, wykorzystując teleportację i plecak odrzutowy, którym możesz latać również na boki.
  • Eksploruj zupełnie nowe obszary marsjańskiego obiektu UAC i odkryj wyjątkowe umiejętności cybernetycznego agenta ochrony tej korporacji.

Więcej informacji o DOOM VFR znaleźć można pod adresem https://doom.com

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama