DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Doświadcz Frostpunka przed nadejściem zimy Ostatnia Jesień rozbudowuje historię popularnej strategii

11 bit studios z dumą przedstawia największe do tej pory rozszerzenie w świecie Frostpunka. Ostatnia Jesień to fabularny prequel do scenariusza bazowej gry, który zmieni postrzeganie zmrożonego świata tak dobrze znanego fanom. Dodatek ukaże się na PC w dystrybucji cyfrowej na Steam, GOG i Humble Bundle 21 stycznia. Ostatnia Jesień jest również dostępna w wersji pudełkowej, wydanej przez firmę Cenega jako część wydań Frostpunk Season Pass i Frostpunk: Edycja Gry Roku w polskiej wersji językowej.Ostatnia Jesień to punkt zwrotny w uniwersum Frostpunka, rzucający światło na wydarzenia rozgrywające się przed atakiem zimy. Wyobraź sobie świat Frostpunka zanim został on zmrożony na śmierć – świat pełen energii i życia. Zobacz ostatnią próbę, którą podejmuje cywilizacja, by nie przegrać walki z naturą i pokieruj budową generatora mającego ocalić twoich ludzi. Doświadcz nierównej walki z postępującym mrozem stopniowo prowadzącym Imperium Brytyjskie na skraj upadku. Ostatnia Jesień to nowe budynki, nowe technologie i nowe Księgi Praw, pozwalające na kształtowanie społeczeństwa w grze w dotychczas nieznany sposób.

“Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że możemy podzielić się ze społecznością naszym najnowszym dziełem. Ostatnia Jesień debiutuje miesiąc później niż planowaliśmy, ale bardzo wierzymy, że warto czekać na jej nadejście, bo to jedna z najbardziej niesamowitych rzeczy jakie zrobiliśmy do Frostpunka. A historia nie kończy się tutaj. W 2020 roku ukaże się również trzecie rozszerzenie i generalnie będzie to ważny rok dla marki Frostpunk” – mówi Jakub Stokalski, Lead Designer gry.

Ostatnia Jesień to cześć Frostpunk Season Pass, które zostało wydane na PC w sierpniu. Przepustka daje dostęp do trzech dodatków: Szczeliny (już dostępny), Ostatnia Jesień (do pobrania od 21 stycznia 2020) oraz tajemniczy Projekt TVADGYCGJR (do pobrania w 2020 roku) oraz dodatków: ścieżki dźwiękowej z gry (na płycie audio CD i w wersji cyfrowej) i cyfrowego artbooka. Na polskim rynku Przepustka Sezonowa dostępna jest w pudełkowym wydaniu dystrybuowanym przez firmę Cenega.


Reklama

Przepustka Sezonowa jest również częścią wydania Frostpunk: Edycja Gry Roku, która zawiera:

  • Podstawową wersję gry Frostpunk (na płycie DVD)

  • Season Pass zawierający 3 dodatki

  • New London – The Art of Frostpunk – 56-cio stronicowy artbook w twardej oprawie ze złoceniami

  • Ścieżkę dźwiękową z gry (na płycie audio CD i w wersji cyfrowej)

Jako wisienkę na torcie 11 bit studios przygotowało niespodziankę dla utalentowanych muzycznie fanów Frostpunka. Do pobrania w tym miejscu są zapisy nutowe dwóch utworów ze ścieżki dźwiękowej gry: ‘Main Theme’ oraz ‘The City Must Survive’.

Wydania pudełkowe gry Frostpunk dostępne na m.in. empik.com, mediaexpert.pl, mediamarkt.pl i euro.com.pl. Sprawdź pozostałe sklepy i dowiedz się więcej o grze na https://frostpunk.cenega.pl. Obecnie gra jest dostępna na Steam z 60-procentową zniżką.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama