DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

KING’S BOUNTY II
KING’S BOUNTY II

Newsy

Dowiedz się co nowego w świecie King’s Bounty II!

Firmy 1C Entertainment oraz Koch Media ogłosiły niedawno, że King’s Bounty II, kolejna część legendarnej i uznanej przez krytyków turowej serii gier RPG, pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia 2021 na platformach PC, PlayStation® 4, Xbox One, oraz Nintendo Switch. Pierwotna, marcowa data premiery została zmieniona, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia.Twórcy postanowili jednocześnie opublikować swoje odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby zaspokoić głód wiedzy fanów. Nowy siedmiominutowy filmik odpowiada na kwestie dotyczące dostępnych w bitwach ras i potworów, różnic między jednostkami, dostosowywania, powiązań z poprzednimi grami z serii i nie tylko. Zobaczysz go już teraz pod tym adresem. Ponadto gracze będą mogli po raz pierwszy przyjrzeć się dokładniej rozgrywce z King’s Bounty II podczas Epic Games Showcase oraz LUDI Awards 11 lutego. Więcej informacji już pojutrze wieczorem!
Nikolay Baryshnikov, CEO 1C Entertainment, skomentował decyzję o przesunięciu premiery: „Jako zespół musieliśmy podjąć trudną decyzję o przeniesieniu daty wydania King’s Bounty II na późniejsze miesiące 2021 roku, aby zapewnić zespołowi odpowiednią ilość czasu na dostarczenie najlepszego możliwego doświadczenia graczom.”
Denis Maltzev, producent King’s Bounty II, dodał: „Obecnie jesteśmy na etapie, na którym gra jest kompletna i grywalna, ale potrzebujemy więcej czasu, aby zakończyć jej testowanie, naprawianie i dopracowywanie. Przesunięcie premiery da nam odpowiednio dużo czasu na porządne zbalansowanie rozgrywki, bardzo potrzebne w tak ważnym projekcie, z rozległym, otwartym światem, złożoną narracją, rozbudowanymi mechanikami RPG i turowych, taktycznych walk. Widząc miłość i pasję, jakimi nasi fani obdarowali ten projekt, jesteśmy wdzięczni za całe wsparcie i prosimy o trochę więcej cierpliwości. Mamy nadzieję, że nie będzie to duże opóźnienie, więc śledźcie wszystkie nowe informacje na naszych kanałach, gdy zbliżamy się do nowej daty premiery.”

Sprawdź również!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama