DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Last of Us sezon 2
The Last of Us sezon 2

Newsy

Drugi sezon The Last of Us zamówiony. Kiedy premiera?

O czym będzie nowy sezon The Last of Us? 

HBO poinformowało, że zostanie nakręcony drugi sezon serialu The Last of Us. Oficjalna potwierdzenie pojawiło się na mediach społecznościowych amerykańskiego serwisu streamingowego.

The Last of Us

Drugi sezon The Last of Us zamówiony

O czym będzie drugi sezon?

Następny sezon serialu The Last of Us będzie prawdopodobnie ekranizacją gry The Last of Us Part II. W grze wcielamy się w postać Ellie. Wyrusza ona w podróż, aby zemścić się na tych, którzy zabili jej bliską osobę. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, po pandemii grzyba, która zmieniła większość ludzkości w krwiożercze stwory.

Kiedy premiera?

Oficjalna data premiery drugiego sezonu The Last of Us nie została podana. Trzeba się jednak liczyć z tym, że będziemy musieli poczekać kilka lat.

Reklama

Warto jednak wspomnieć, że już teraz możecie zapoznać się z pierwszymi odcinkami The Last of Us, które są dostępne na platformie HBO Max.

Sprawdź również: Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Gracze mogą odebrać Chess Ultra całkowicie za darmo.

Newsy

Valve oficjalnie zapowiedziało Counter-Strike 2. Gra będzie darmowym dodatkiem do CS:GO. Data premiery została zaplanowana na lato tego roku. Twórcy CS2 obiecują wiele zmian, które...

Newsy

Otwarta beta Diablo 4 będzie dostępna dla wszystkich użytkowników od 24 do 26 marca 2023 roku.

Xbox Game Pass

Lies of P to gra akcji w stylu souls, osadzona w mrocznym świecie Belle Époque

Reklama