DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Last of Us sezon 2
The Last of Us sezon 2

Newsy

Drugi sezon The Last of Us zamówiony. Kiedy premiera?

O czym będzie nowy sezon The Last of Us? 

HBO poinformowało, że zostanie nakręcony drugi sezon serialu The Last of Us. Oficjalna potwierdzenie pojawiło się na mediach społecznościowych amerykańskiego serwisu streamingowego.

The Last of Us

Drugi sezon The Last of Us zamówiony

O czym będzie drugi sezon?

Następny sezon serialu The Last of Us będzie prawdopodobnie ekranizacją gry The Last of Us Part II. W grze wcielamy się w postać Ellie. Wyrusza ona w podróż, aby zemścić się na tych, którzy zabili jej bliską osobę. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, po pandemii grzyba, która zmieniła większość ludzkości w krwiożercze stwory.

Kiedy premiera?

Oficjalna data premiery drugiego sezonu The Last of Us nie została podana. Trzeba się jednak liczyć z tym, że będziemy musieli poczekać kilka lat.

Reklama

Warto jednak wspomnieć, że już teraz możecie zapoznać się z pierwszymi odcinkami The Last of Us, które są dostępne na platformie HBO Max.

Sprawdź również: Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

Nowa gra od Naughty Dog będzie produkcją fantasy RPG? The Last of Us Part 1 prawdopodobnie ujawnia kierunek nowego projektu

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama