DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dungeons & Dragons: Dark Alliance
Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Newsy

Dungeons & Dragons: Dark Alliance już 22 czerwca

Firma Wizards of the Coast, będąca oddziałem Hasbro, Inc, z dumą ogłasza, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance, ekscytująca gra akcji RPG, oparta na bogatym świecie Zapomnianych Krain będzie mieć premierę 22 czerwca tego roku na platformach PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.Chris Cocks, prezes Wizards of the Coast, skomentował dzisiejsze ogłoszenie: „Dark Alliance to dla nas ważny kamień milowy, pierwsza gra wideo oparta o licencję Dungeons & Dragons, która zostanie wydana bezpośrednio przez Wizards of the Coast. Cieszymy się, że wraz z czerwcową premierą będziemy mogli zaoferować zarówno wieloletnim fanom jak i nowym odbiorcom zupełnie nowy rodzaj doświadczenia w świecie D&D.”

Opracowana przez Wizards Studio, Tuque Games i osadzona w Zapomnianych Krainach gra oferuje walkę w czasie rzeczywistym oraz dynamiczną rozgrywkę w trybie współpracy. Wciel się w osławionego Drizzta Do’Urdena i jego legendarnych towarzyszy – Catti-brie, Bruenora oraz Wulfgara i walcz z niektórymi z najbardziej znanych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy i Białe Smoki przemierzają mroźną tundrę Doliny Lodowego Wichru w poszukiwaniu Kryształowego Reliktu – a towarzysze muszą zebrać siły, by powstrzymać ich przed zdobyciem i użyciem go do zniszczenia ich domu.

Reklama

Od dziś fani będą mogli zamówić w przedsprzedaży grę Dungeons & Dragons: Dark Alliance w dwóch wersjach – Day One Edition oraz Steelbook Edition. Ta druga, wyjątkowo bogata, poza podstawową grą zawiera Steelbook, artbook, ścieżkę dźwiękową do pobrania, Zestawy Broni Obserwatora i Licza oraz nadchodzące duże rozszerzenie Echoes of the Blood War. Gracze, którzy zdecydują się na wydanie Day One otrzymają w pudełku kod na zestaw broni Obserwatora. Wszystkie osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na Dungeons & Dragons: Dark Alliance, niezależnie od wybranej edycji, będą mogły się natomiast cieszyć Zestawem Broni Białego Smoka.Jeff Hattem, szef studia Tuque Games, dodał komentarz: „Z powodu Dungeons & Dragons zostałem twórcą gier. Możliwość powołania do życia czegoś, co daje frajdę podczas grania w kółko ze znajomymi to spełnienie moich marzeń. Od czasu ogłoszenia gry staraliśmy się ożywić te kultowe postacie i potwory w oszałamiająco pięknym, w pełni zarysowanym świecie, w którym poczujesz się jak podczas walki w D&D.”

Co ważne, Wizards of the Coast ułatwiają zebranie drużyny: wszyscy kupujący Dungeons & Dragons: Dark Alliance na PlayStation®4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation®5 i vice versa. Posiadacze konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S będą musieli kupić grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.


Sprawdź teraz!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama