DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziedzictwo pierwsze ostrza Assassin’s Creed Odyssey – dziś premiera

Firma Ubisoft poinformowała o premierze nowego rozszerzenia fabularnego do Assassin’s Creed Odyssey. Ścigani to pierwszy z trzech epizodów, które ułożą się w jeden wątek fabularny „Dziedzictwo pierwszego ostrza”. Całość dodatkowych przygód dostępna jest w ramach przepustki sezonowej (sprzedawanej oddzielnie) lub edycji Gold gry Assassin’s Creed Odyssey.


Historia opowiedziana w epizodzie Ścigani skupi się na Dariuszu, tajemniczym wojowniku i pierwszym użytkowniku ikonicznej broni asasynów -ukrytego ostrza. Fani serii z pewnością kojarzą wzmianki o tym legendarnym bohaterze, na które można natknąć się w grze Assassin’s Creed 2.
W najnowszym epizodzie poznamy też Zakon Starożytnych, sekretną organizację działającą na terenie Persji, która planuje zasadzkę na głównego bohatera Assassin’s Creed Odyssey.

Każdy z planowanych epizodów Dziedzictwa pierwszego ostrzazaoferuje nowe zdolności przypisane do wszystkich trzech drzewek rozwoju bohatera, a także dodatkowe wyposażenie oraz broń. By móc rozpocząć przygody z nowym rozszerzeniem należy ukończyć rozdział 7 głównej fabuły Assassin’s Creed Odyssey i posiadać minum 28 poziom rozwoju swojej postaci.

Reklama

Dziedzictwo pierwszego ostrza  to pierwszy z dwóch wątków fabularnych zaplanowanych w ramach przepustki sezonowej do Assassin’s Creed Odyssey (każdy z wątków zaoferuje po 3 epizody). Drugi wątek – Los Atlantydy – zadebiutuje na początku 2019 roku. Prócz tego, w marcu 2019 roku posiadacze przepustki sezonowej będą mogli zagrać w odświeżone wersje gier Assassin’s Creed® III Remastered oraz Assassin’s Creed® Liberation Remastered.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama