DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dzięki Gambitious Digital Entertainment i Sobaka Studios, łamiący kości Redeemer wbije się na system Windows PC już 1 sierpnia

Gambitious Digital Entertainment prezentuje nowy trailer zapowiadający bijatykę opartą na bezpośrednich starciach i z widokiem izometrycznym, stworzoną przez Sobaka Studio.

Redeemer - Screenshot 7

Gra dostępna będzie od 1 sierpnia na komputerach osobistych, za pośrednictwem platformy Steam oraz GOG.com. Jako Vasily, najemnik starający wyrwać się spod jarzma swoich byłych nikczemnych pracodawców, gracze będą uderzać, kopać, siekać, miażdżyć i przestrzeliwać się przez hordy elitarnych przeciwników w drodze ku odkupieniu swoich win.

Bohater będzie mógł stanąć twarzą w twarz ze swoją krwawą przeszłością podczas bogatej w historię kampanii dla jednego gracza albo przetestować swoje możliwości w starciu z niezliczonymi przeciwnikami w trybie Arena. Jego zadaniem będzie albo likwidacja wrogów po cichu, dzięki umiejętności skradania lub wykańczanie ich w walce bezpośredniej za pomocą wachlarza ciosów i mnogości dostępnych gadżetów, takich jak pistolety, bomby, elementy środowiska czy młoty. Cały zespół Sobaka Studio zapewnia, że w grze znajdzie się wszystko, wraz z każdym genialnie udźwiękowionym złamaniem, zmiażdżeniem i uderzeniem, co czyni gatunek brawlerów tak wyjątkowym.

Źródło: informacja prasowa

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama