DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś oficjalna premiera Battlefield V

Pierwszy rozdział w ramach Teatrów Wojen pojawi się już 6 grudnia – nowa mapa, nowa historia wojenna oraz kolejne darmowe aktualizacje nadejdą już wkrótce dla wszystkich graczy Battlefield V


Wskocz do Tygrysa, pilotuj myśliwiec Spitfire, współpracuj z członkami drużyny i buduj fortyfikacje – oto II wojna światowa, jaką przeżyjesz tylko w Battlefield. DICE oraz Electronic Arts wydają dziś Battlefield™ V, długo oczekiwaną odsłonę wielokrotnie nagradzanej serii. W okresie wczesnego dostępu gra przyciągnęła rekordową liczbę nowych subskrybentów usług Origin Access Premier oraz Origin Access Basic. Battlefield V zyskał również uznanie krytyków na całym świecie. Screen Rant okrzyknął go „najlepszą strzelanką w 2018 roku”, a Jeuxvideo.com twierdzi, że „król gier FPS powrócił”.

„W Battlefield V postanowiliśmy stworzyć najbardziej grywalną odsłonę w historii franczyzy. Niewiele innych gier jest w stanie dostarczyć tak niesamowite doznania i emocje. Zespół DICE nie może się doczekać, aby zobaczyć, czym Battlefield V stanie się w rękach naszej społeczności” powiedział Oskar Gabrielson, menadżer zarządzający DICE. „Chcieliśmy też stworzyć grę, która będzie się wciąż rozwijała, przy której będziemy przez długi czas pracować, by zapewniać nowe doświadczenia dla graczy”.

Battlefield V daje fanom szansę zagrania w nieopowiedziane dotąd historie i odwiedzenia nieoczekiwanych miejsc. Tryb wieloosobowy bazuje na ulepszonym systemie fizyki w połączeniu ze zmianami w rozgrywce i nowymi systemami rozwoju postaci, broni oraz pojazdów. Niezależnie od tego, czy grasz piechotą, prowadzisz pojazd opancerzony czy lecisz samolotem, zbierz zespół z trzema innymi osobami aby wspólnie przejmować cele w dowolnym trybie jako zwiadowca, szturmowiec, medyk bądź żołnierz wsparcia. Gracze mogą rywalizować na ośmiu mapach i w ośmiu trybach wieloosobowych. Aby dowiedzieć się więcej o tym jak poradzić sobie na polu bitwy, odwiedź tę stronę.

W trybie dla pojedynczego gracza powracają znane z Battlefield 1 Opowieści Wojenne, przedstawiające historie zwykłych ludzi stojących w obliczu brutalnej wojny. Gracze będą mogli doświadczyć wojny oczami mężczyzn i kobiet oraz poznać ich osobiste dramaty. Wcielimy się min. w norweską bojowniczkę ruchu oporu w epizodzie „Nordlys”, w senegalskiego wojownika w „Tyralierach” lub brytyjskiego kryminalistę szukającego szansy na odkupienie w epizodzie „Pod flagą niczyją”.

Reklama

Już 4 grudnia Battlefield V otrzyma darmową aktualizację a wraz z nią pierwszy rozdział Teatrów Wojny. Każdy kolejny rozdział będzie wprowadzał nowe mechanizmy rozgrywki, rozszerzał świat gry m. in. o nowe mapy, i oferował nowe doświadczenia oraz ulepszenia gry całkowicie za darmo. Pierwszy rozdział wprowadzi do gry kolejny epizod dla pojedynczego gracza – „Ostatni Tygrys”, nową mapę „Panzerstorm”, udostępni poligon treningowy oraz da szansę wyróżnienia się na polu bitwy dzięki personalizacji pojazdów.

Kolejny rozdział, debiutujący w styczniu, wprowadzi tryb współpracy o nazwie Siły Połączone, a także zapewni nowe tryby gry – Szturm oraz Drużynowy Podbój.
W rozdziale trzecim zostanie wprowadzony oczekiwany tryb Battle Royal oraz nowa mapa w Grecji. Po nich pojawią się kolejne aktualizacje dodające nowe pola bitwy.

Gra Battlefield V jest już dostępna w pełnej polskiej wersji językowej zarówno w wersji cyfrowej, jak i w sklepach na Xbox One, PlayStation®4 oraz komputery PC.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama