DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś premiera gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Od dziś w sklepach z grami w całym kraju dostępna jest najnowsza produkcja Eidos Montreal – Deus Ex: Rozłam Ludzkości.  Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, oraz na komputery PC.

DXMD_2DBox_PC_PL_v2

Akcja Deus Ex: Rozłam ludzkości rozgrywa się w 2029 roku, dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w Buncie ludzkości oraz niesławnej ‘awarii wszczepów’. W jej wyniku miliony osób poniosły śmierć z rąk tych, którzy zainstalowali w sobie ulepszenia. To wydarzenie spowodowało ogromny podział pomiędzy ludźmi, którzy zdecydowali się na wszczepy oraz tych, którzy się od tego powstrzymali. W atmosferze niepokojów społecznych różne frakcje szukają sposobów na manipulację opinią publiczną dla swoich korzyści.

W tej atmosferze politycznego niepokoju i ogólnopanującego chaosu do gry powaraca agent Adam Jensen. Wzmocniony o całkowicie nowe ulepszenia Jensen znów trafi na trop prowadzący do ogólnoświatowego spisu.
Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama