DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów
Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów
Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów

Newsy

Dziś premiera gry LEGO Iniemamocni!

Firma Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech, z przyjemnością przypomina, że już dziś premierę będzie miała gra LEGO® Iniemamocni na system PlayStation®4 i konsolę Xbox One. Gra w wersji na Nintendo Switch™ trafi na półki sklepowe w lipcu. Tytuł jest dostępny z polskim dubbingiem na wszystkich platformach. Premiera filmu Iniemamocni 2 w polskich kinach 13 lipca 2018.

image002.jpg

W stworzonym przez TT Games tytule gracze mogą wcielić się w swoje ulubione postacie i przeżyć niezapomniane wydarzenia z filmów Disney PixarIniemamocni oraz Iniemamocni 2. Produkcja zachęca graczy do wspólnej rozgrywki poprzez łączenie umiejętności i wyjątkowych mocy członków rodziny Parr w walce o spokój zarówno domowego ogniska, jak i całego miasta – a wszystko to w świecie LEGO® pełnym zabawy i humoru.

LEGO® Iniemamocni gracze mają szansę na przemierzanie pełnych akcji poziomów fabularnych, oraz takich lokacji jak Municiberg czy wyspa Nomanisan. Gra daje możliwość korzystania z unikalnych superumiejętności, aby zaprowadzić przestępców przed oblicze prawa.

Możliwe jest też tworzenie wyjątkowych budowli LEGO® – samodzielnie lub wraz z rodziną i przyjaciółmi w dwuosobowej kooperacji, która zapewni dwa razy więcej zabawy!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama