DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Minecraft Dungeons
Minecraft Dungeons

Newsy

Dziś premiera gry Minecraft Dungeons – Hero Edition na PlayStation 4

Cenega, oficjalny partner firmy U&I Entertainment w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji, przypomina, że dziś do sprzedaży trafiła gra Minecraft Dungeons – Hero Edition w wersji na konsolę PlayStation 4. Najnowsza produkcja twórców kultowego Minecrafta jest dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).


Minecraft Dungeons


Grę Minecraft Dungeons – Hero Edition możesz kupić m.in. w sklepach: Muve.plMedia MarktMedia ExpertRTV Euro AGDEmpik.com3kropki.pl i Konsoleigry.pl.

Walcz w zupełnie nowej przygodowej grze akcji, inspirowanej klasycznymi dungeon crawlerami i osadzonej w uniwersum Minecrafta! Zagraj razem z maksymalnie czterema przyjaciół lub walcz samotnie. Zmierz się z nowymi i paskudnymi mobami na naładowanych akcją, pełnych skarbów, szalenie zróżnicowanych poziomach, a wszystko to w epickiej wyprawie, by pokonać złego Arch-Illagera!

Odkryj skarbnicę nowych, potężnych broni i przedmiotów, które pomogą ci pokonać bezwzględne roje nowych i paskudnych mobów. Walcz lub uciekaj przez kaniony, bagna i – oczywiście – kopalnie! Każdy poszukiwacz przygód, który jest na tyle odważny lub głupi, by odkrywać ten piękny świat z bloków, będzie musiał być przygotowany na wszystko. Szybko, bierz broń w rękę i ruszaj na wyprawę!

Reklama
  • ZŁĄCZ SIĘ Z INNYMI – w lochach walcz samotnie lub współpracuj z przyjaciółmi! Maksymalnie czterech graczy może walczyć razem w trybie współpracy lokalnej i online.
  • WALCZ – używaj zamachów w zwarciu, trzymaj się daleko dzięki atakom dystansowym lub przebijaj się przez osłonę za pomocą ciężkiej zbroi! Spersonalizuj swoją postać i odblokuj unikalne przedmioty oraz zaklęcia niszczycielskich ataków specjalnych.
  • PRZETRWAJ – Eksploruj wypełnione akcją, pełne skarbów, niezwykle zróżnicowane poziomy – wszystko to w epickiej wyprawie, aby uratować wieśniaków i pokonać złego Arch-Illagera.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama