DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Puyo Puyo Tetris 2
Puyo Puyo Tetris 2

Newsy

Dziś premiera gry Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match

Od dziś w sprzedaży dostępna jest graPuyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, PlayStation 5,  Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch w angielskiej wersji językowej.


Uwielbiana w Japonii seria gier logicznych Puyo Puyo i znana na cały świat marka Tetris® ponownie łączą siły, dostarczając jeszcze więcej zbijania puyo i usuwania tetrimino w Puyo Puyo Tetris 2. Rozgrywka jest łatwa: połącz 4 lub więcej puyo tego samego koloru lub ułóż linię z klocków, aby usunąć je z planszy i wrzucić śmieci do gry przeciwnika. Uważaj jednak na to, co rywal szykuje dla ciebie!


image002.jpg 


image003.jpg


Zagraj w tradycyjne Puyo Puyo lub Tetrisa… albo połącz obie gry i wynieś zabawę na wyższy poziom. Offline czy online, czeka na ciebie mnóstwo trybów, które pozwalają ci grać jak zechcesz – od przygody dla jednego gracza po rywalizację na kanapie, rankingowe starcia online i nie tylko.

  • Zupełnie nowy tryb Skill Battle wprowadza umiejętności zależne od postaci, które szybko mogą zmienić bieg starcia. Do tego karty przedmiotów, które mogą wzmocnić twoją drużynę.
  • Kolorowe postacie i zupełnie nowa przygoda fabularna uatrakcyjniają już i tak wciągającą rozgrywkę logiczną
  • Ulepszony tryb online oferuje rywalizację w konkretnych ligach oraz tryb rozgrywki dowolnej dla maksymalnie czterech graczy

Grę Puyo Puyo Tetris 2: The Ultimate Puzzle Match Special Edition zamówisz w sklepach internetowych, m.in.:

Sprawdź również!

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama