DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś premiera gry Shadow of Tomb Raider

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, 14 września, do sklepów trafiła kontynuacja przygód ikonicznej postaci Lary CroftShadow of the Tomb Raider. Zwieńczenie trylogii jest dostępne na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej.  Gra Shadow of the Tomb Raider ukazała się w dwóch wydaniach – standardowym oraz w Edycji Croftów, zawierającej liczne cyfrowe przedmioty, do wykorzystania w grze.Zobacz zwiastun premierowy i sprawdź, z czym będzie musiała się zmierzyć Lara w grze Shadow of the Tomb Raider.

Warto przypomnieć, że dodatkowo wyłącznie w sieci Media Markt i Saturn dostępna jest specjalna Limitowana Edycja Steelbook® gry Shadow of the Tomb Raider.
Z kolei gracze, którzy zamówią grę za pośrednictwem portalu Allegro.pl otrzymają bonus w postaci specjalnej torby z logiem i artem z gry. Oferta obowiązuje u sprzedawców: Grymel.pl, Konsoleigry.pl, Muve.pl oraz X-Kom.pl.

Przeżyj z Larą Croft chwile, które ukształtowały jej postać. W grze Shadow of the Tomb Raider, Lara musi stawić czoła śmiertelnej dżungli, pokonać przerażające grobowce i wytrwać w najcięższych godzinach swego życia. Wyruszając ocalić świat przed apokalipsą Majów, Lara wypełni swoje przeznaczenie. Zostań odkrywcą grobowców.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...