DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska
Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska

Newsy

Dziś premiera gry Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska

Cenega, oficjalny partner firmy SEGA® Europe Ltdw Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że od dziś, 24 września, w sprzedaży dostępne jest rozszerzone wydanie gry z uznanej serii strategicznej – Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska. Edycja ukazała się na komputery osobiste w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

 

Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska

Wraz z Total War: Three Kingdoms Edycją Królewską wyrusz w pierwszą wyprawę do epoki bohaterów i legend, wzbogaconą o pierwsze oficjalne rozszerzenie fabularne do gry – DLC Eight Princes. Jak zostanie zapamiętany twój bohater?

Total War: Three Kingdoms Edycja Królewska zawiera:

Reklama

– Pełna gra Total War: Three Kingdoms

– Dodatek DLC Eight Princes

Total War: Three Kingdoms to pierwsza gra z wielokrotnie nagradzanej serii strategii przedstawiająca epicki konflikt w starożytnych Chinach. Tytuł ten łączy wciągające, turowe budowanie imperium, zarządzanie państwem i podbojami z oszałamiającymi bitwami w czasie rzeczywistym. Tym razem seria przenosi graczy do czasów bohaterów i legend.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama