DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś premiera gry Total War: WARHAMMER II

Już dziś do sprzedaży trafiła gra strategiczna z kultowej serii Total War: WARHAMMER II. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC. Lokalizację gry przygotował wydawca.W Polsce oprócz standardowego wydania, w sklepach Media Markt i Saturn dostępna jest także Edycja limitowana gry, zawierająca metalowe opakowanie z tłoczeniami, zestaw naklejek oraz drukowany poradnik pełen informacji ułatwiających rozpoczęcie gry nowymi frakcjami, oferujący też mnóstwo porad na temat tego jak zdobyć Wielki Wir i zwyciężać na polach bitew.

Dodatkowo w sieciach Media Markt i Saturn dostępny jest w super cenie pakiet dwóch gier: Total War: WARHAMMER Edycja Starego Świata razem z Total War: WARHAMMER II.

Reklama

Będący drugą odsłoną trylogii Total War: WARHAMMER II oferuje graczom nową, niesamowitą kampanię fabularną, której akcja rozgrywa się na czterech kontynentach: w Lustrii, Ulthuanie, Naggaroth i na Południowych Ziemiach. Kampania Wielkiego Wiru powoli nabiera tempa, a jej kulminacją będzie intensywny finał, całkowicie odmienny od rozgrywki z innych gier z serii Total War.

Grając jako jeden z 8 legendarnych lordów 4 znanych ras ze świata Warhammer Fantasy Battles, musisz wykonać serię potężnych magicznych rytuałów, które mają wzmocnić lub osłabić Wielki Wir, krzyżując jednocześnie plany wrogów. Każdy legendarny lord rozpoczyna grę w innym miejscu, a każda rasa zapewnia zupełnie nowy styl gry, wyjątkowe mechaniki, wątki fabularne, metody prowadzenia wojny, armie, potwory, domeny magii, legendarne postaci i możliwość ostrzału pola bitwy.

Niedługo po premierze posiadacze pierwszej części oraz Total War: WARHAMMER II otrzymają dostęp do ogromnej, nowej połączonej kampanii. Obejmować ona będzie zarówno Stary Świat, jak i Naggaroth, Lustrię, Ulthuan i Południowe Ziemie na jednej, niesamowitej mapie i pozwoli graczom rozegrać kampanię dowolną posiadaną rasą z obu gier.

Wszystkich fanów serii Total War zapraszamy do Warszawy w dniach 13 – 15 października na trzecią edycję T-Mobile Warsaw Games Week. Jedną z atrakcji liczącej ponad 1000m2 strefy Cenega, będą stanowiska do grania z grą Total War: WARHAMMER II oraz konkursy, w których będzie można wygrać koszulki z motywem z gry.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama