DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Dungeons & Dragons: Dark Alliance
Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Newsy

Dziś premiera pudełkowa Dark Alliance na PS4 i PS5!

Firma Wizards of the Coast, będąca oddziałem Hasbro, Inc, z dumą ogłasza, że Dungeons & Dragons: Dark Alliance, ekscytująca gra akcji RPG, oparta na bogatym świecie Zapomnianych Krain jest już dostępna w sprzedaży w wydaniu pudełkowym na wszystkich platformach, czyli PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Zobacz teraz zwiastun premierowy na YouTube.

Opracowana przez Wizards Studio, Tuque Games i osadzona w Zapomnianych Krainach gra oferuje walkę w czasie rzeczywistym oraz dynamiczną rozgrywkę w trybie współpracy. Wciel się w osławionego Drizzta Do’Urdena i jego legendarnych towarzyszy – Catti-brie, Bruenora oraz Wulfgara i walcz z niektórymi z najbardziej znanych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy i Białe Smoki przemierzają mroźną tundrę Doliny Lodowego Wichru w poszukiwaniu Kryształowego Reliktu – a towarzysze muszą zebrać siły, by powstrzymać ich przed zdobyciem i użyciem go do zniszczenia ich domu.

Gra Dungeons & Dragons: Dark Alliance jest dostępna w dwóch edycjach pudełkowych – Day One Edition oraz Steelbook Edition. Ta druga, wyjątkowo bogata, poza podstawową grą zawiera Steelbook, artbook, ścieżkę dźwiękową do pobrania, Zestawy Broni Obserwatora i Licza oraz nadchodzące duże rozszerzenie Echoes of the Blood War. Gracze, którzy zdecydują się na wydanie Day One otrzymają w pudełku kod na zestaw broni Obserwatora. Wszystkie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Dungeons & Dragons: Dark Alliance albo kupią ją w ograniczonym czasie po premierze, niezależnie od wybranej edycji, będą mogły się natomiast cieszyć Zestawem Broni Białego Smoka.
Reklama

Co ważne, Wizards of the Coast ułatwiają zebranie drużyny: wszyscy kupujący Dungeons & Dragons: Dark Alliance na PlayStation®4 dostają w pudełku kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation®5 i vice versa. Posiadacze konsoli Xbox One lub Xbox Series X|S będą musieli kupić grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama