DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś premiera Shadow Warrior 2. Lo Wang już tu jest!

Lo Wang już tu jest. Dziś – 13 października – premierę ma najbardziej oczekiwana polska gra tego roku. Shadow Warrior 2 debiutuje na rynku w wersji PC w wyjątkowym, pełnym dodatków wydaniu, a Wydawnictwo Techland oraz deweloper Flying Wild Hog zapraszają z tej okazji na premierowy zwiastun.Shadow Warrior 2 jest kolejną pozycją w ofercie Wydawnictwa Techland, która trafiła do serii premium. W niezwykle atrakcyjnej cenie 129,90 zł gracze oprócz gry otrzymują wyjątkowe dodatki. Jest to artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji, limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała “Śledzia” Śledzińskiego z autografem autora, soundtrack na oddzielnej płycie CD, wyjątkową litografię oraz 3 kolekcjonerskie naklejki. Dodatki fizyczne uzupełniają kody na trzy DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun

W Shadow Warrior 2 gracze wcielą się w Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy. Szybko trafia jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Kontynuacja to milowy krok w ewolucji studia oraz marki. Gra wprowadza kooperację dla czterech graczy, ma piękną oprawę i umiejętnie łączy intensywną, brutalną rozgrywkę z warstwą fabularną i specyficznym poczuciem humoru, z którego słynie Lo Wang.

Nowości to mechanika zaczerpnięta z gier RPG, pozwalająca na rozwój bohatera i broni oraz dostosowanie wyposażonego oręża do własnych potrzeb dzięki systemowi ulepszeń rodem z gier hack & slash, oraz losowo generowane środowisko. Dzięki niemu kolejne podejście do tej samej misji będzie różnić się od poprzedniego rozmieszczeniem przeciwników, obiektów, warunkami atmosferycznymi czy łupami, jakie gracze znajdą na swej drodze.

Reklama

Shadow Warrior 2 w wersji na PC jest dostępny od dziś w cenie 129,90 zł w wyjątkowej edycji specjalnej.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama