DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Subnautica Below Zero
Subnautica Below Zero

Newsy

Dziś premiera Subnautica Below Zero

Już dziś w sprzedaży dostępna jest gra z gatunku survival – Subnautica Below Zero. Tytuł ukazał się na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch. Polska wersja językowa pojawi się w formie aktualizacji gry, w późniejszym terminie. Gra Subnautica Below Zero w wydaniu na Nintendo Switch ukazała się w zestawie z jej nagradzaną poprzedniczką – grą Subnautica.


Wielokrotnie nagradzane studio, Unknown Worlds Entertainment, prezentuje powrót do świata 4546B w grze Subnautica Below Zero. Zanurkuj i przeżyj mroźną podwodną przygodę na obcej planecie.


image002.jpg  image003.jpg


Akcja rozgrywa się rok po oryginalnej wersji Subnautica, Below Zero, a jej celem jest przetrwanie w lodowatych biomach zarówno pod wodą, jak i na lądzie. Wytwarzaj przedmioty, szukaj zapasów i przeżyj kolejny rozdział historii Subnautica.


Kluczem jest przetrwanie. Cechy gry Subnautica Below Zero:


  • Zbieraj cenne surowce, wytwarzaj narzędzia, monitoruj głód i pragnienie, jednocześnie unikając niebezpiecznych dzikich zwierząt, dla których jesteś kolejnym posiłkiem.
  • Podwodne tajemnice planety 4546B: Przybywasz tu w poszukiwaniu odpowiedzi. Zaryzykowałeś wszystko, by się tu dostać i nie odejdziesz, dopóki nie poznasz prawdy…
  • Eksploracja: Poznaj unikalne podwodne i lądowe biomy, które odblokowują surowce oraz odkrywają odpowiedzi, których poszukujesz.
  • Zbuduj bazę:  Tutaj odtworzysz komfort własnego domu. Bazy są niezbędne dla przetrwania — ochronią Cię przed dzikimi zwierzętami oraz surowymi warunkami panującymi na planecie.

image004.jpg  image005.jpg


Grę Subnautica Below Zero kupisz w sklepach internetowych z grami, m.in.:Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama