DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dziś premiera theHunter: Call of the Wild, symulatora myśliwego

TheHunter: Call of the Wild to symulator myśliwego i jednocześnie następca gry theHunter, w której w trakcie ostatnich 7 lat zarejestrowało się 6 milionów graczy. Jest oparta na silniku Apex od Avalanche Studios, który wielokrotnie sprawdził się w grach z otwartym światem. Polskim dystrybutorem gry jest cdp.pl.

 

unnamed

Wkrocz do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem – od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw bizony, po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze. Każdy kawałek świata gry o powierzchni niemal 128 km kwadratowych stworzono z użyciem wielokrotnie nagradzanej technologii Apex, która powstawała przez ponad dekadę prac nad efektownymi grami akcji, takimi jak seria Just Cause czy Mad Max.

Oprócz bogatego trybu dla jednego gracza, theHunter: Call of the Wild oferuje niezwykłe opcje gry wieloosobowej – zarówno w trybie współpracy, jak i rywalizacji – dla maksymalnie 8 graczy. Przeżyj z innymi najbardziej niezwykłe emocje polowania – i pochwal się osiągnięciami!

Reklama

 

Wydanie pudełkowe zawiera ekskluzywną broń (bonus cyfrowy) – Empress Magnum 7mm! Lekki, dobrze wyważony i bardzo dokładny. Ten łamany Magnum wyposażony jest w czuły spust, prosty, a zarazem bardzo wydajny system wypalania oraz w niezwykle wytrzymałą lufę w połączeniu z charakterystyczną polerką czynią ją idealną do dalekosiężnych polowań.

Gra w wersji pudełkowej trafiła dziś do sklepów. W dniach 24-26 marca grę będzie można sprawdzić w akcji na targach Hubertus Expo (Hala MT Polska w Warszawie).

Patronami medialnymi gry są History Channel i TV Darz Bór.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama