DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dzisiaj premiera A TOTAL WAR SAGA: THRONES OF BRITANNIA

SEGA® Europe Ltd. ma przyjemność poinformować o premierze gry A Total War™ Saga: Thrones of Britannia na PC, nowego tytułu słynnej serii Total War™, uhonorowanej między innymi prestiżową nagrodą BAFTA.

19-tob-announce-still-04

Chcieliśmy stworzyć satysfakcjonującą i pełną głębi grę strategiczną, w której wszystkie mechaniki wiążą się ze sobą w naturalny i logiczny sposób, dający graczom wymowne doświadczenia” – powiedział Jack Lusted, Game Director – „jednocześnie pragnęliśmy oddać w realistyczny sposób założenia danych realiów historycznych“.Thrones of Britannia przenosi graczy do jednego z najistotniejszych punktów w historii Wysp Brytyjskich czyli do niespokojnych czasów tuż po zwycięstwie Alfreda Wielkiego nad nordyckimi najeźdźcami w bitwie pod Edington, która miała miejsce w 878 roku. Tytuł pozwoli wcielić się w klany Wikingów, Celtów, Walijczyków lub Anglo-Sasów i zbudować własne wielkie imperium brytyjskie na najbardziej szczegółowej mapie w historii serii Total War.

Gra A Total War Saga: Thrones of Britannia jest od dzisiaj dostępna na komputery PC i można ją kupić przez platformę Steam lub u zatwierdzonych dystrybutorów cyfrowychEdycja limitowana gry jest dostępna u oficjalnych wydawców lokalnych.

W ramach świętowania premiery gry Creative Assembly oraz Osprey Publishing rozdają prezenty wszystkim członkom Total War Access(zarówno tym już istniejącym, jak i nowym). Każdy kto zaloguje się na swoje konto (lub stworzy nowe) otrzyma za darmo elektroniczną wersję książki Garetha Williamsa „Viking Warrior Versus Anglo-Saxon Warrior (England 865-1066)” w języku angielskim. Książka w bardzo szczegółowy sposób zestawia ze sobą bronie, taktyki, strategie i formacje bitewne Anglo-Sasów i wikingów.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama