DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

EA i Maxis ogłaszają nowy pakiet rozgrywki – The Sims 4 Wystrój marzeń!

Electronic Arts i Maxis zapowiedzieli premierę nowego pakietu rozgrywki. The Sims 4 Wystrój marzeń pojawi się już 1 czerwca na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W The Sims 4 Wystrój marzeń gracze kochający projektowanie i urządzanie wnętrz będą mogli uwolnić swoją kreatywność i przekształcić szare przestrzenie klientów w bajeczne domy. Czas na ekstremalne metamorfozy!„W The Sims 4 Wystrój marzeń chcieliśmy dać graczom narzędzia i zasoby, aby mogli poszerzyć zestaw swoich umiejętności budowlanych i wyrazić swoje talenty do projektowania wnętrz na nowe, ekscytujące sposoby” – powiedziała Jill Johnson, producentka The Sims 4 Wystrój marzeń. “Nasza społeczność zawsze imponowała nam swoją pomysłowością i kreatywnością w budowaniu pięknych domów dla swoich Simów. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ich niesamowite projekty i renowacje dzięki nowej karierze Wolnego Strzelca – Dekoratora wnętrz.”

Dzięki nowej karierze Dekoratora wnętrz, Simowie będą mogli wystawić na próbę swój talent do projektowania wnętrz i urzeczywistnić marzenia swoich klientów o kompletnym remoncie domu. Aby projekt renowacji zakończył się sukcesem, gracze będą musieli użyć swojej wyobraźni i zrealizować pełen potencjał przestrzeni, projektując ją zgodnie z potrzebami swoich klientów. Ponieważ każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia, Simowie będą musieli poznać swoich klientów, biorąc pod uwagę ich potrzeby, budżet, upodobania, aby tchnąć nowe życie w przestrzeń i zdobyć pozytywne rekomendacje. Niezależnie od tego, czy jest to odnawianie pojedynczego pokoju, przerabianie całej działki, czy odnawianie przestrzeni komercyjnych, celem Dekoratora wnętrz jest uszczęśliwienie swoich klientów!

The Sims 4 Wystrój marzeń wprowadza mnóstwo nowych i elastycznych elementów wyposażenia, które pomogą graczom wnieść magiczny dotyk do ich renowacji, od kanap segmentowych i modułowych półek po wbudowane kuchenki i piekarniki. Gdy projekt renowacji zostanie ukończony, Simowie będą mogli pochwalić się nowo udekorowanymi przestrzeniami podczas wielkiej odsłony projektu, aby zobaczyć, jak zareagują ich klienci. Będą także mogli zaprezentować porównania przed i po, aby pokazać swoje niesamowite transformacje.

Reklama

Sprawdź również!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama