DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

EA Play Xbox Game Pass
EA Play Xbox Game Pass

Newsy

EA Play dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Już od 10 listopada, abonament EA Play będzie bez dodatkowych kosztów dostępny dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate na Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One.


EA Play


EA Play pozwala graczom czerpać jeszcze więcej z ich ulubionych gier. Otrzymują oni nieograniczony dostęp do ponad 60 największych i najlepszych gier EA, w tym Star Wars Jedi: Upadły Zakon, który zostanie jutro dodany do The Play List. Abonenci otrzymają dostęp do ekskluzywnych wyzwań w grze i nagród, specjalnej zawartości tylko dla abonentów oraz promocji na gry EA i zawartość do pobrania. Mogą też testować wersje próbne nowych gier przez 10 godzin, włączając w to uwielbiane przez wszystkich serie i topowe tytuły, takie jak Madden NFL 21, Star Wars™: Squadrons i FIFA 21.  Od 15 grudnia EA Play będzie także dostępne w Xbox Game Pass na PC na systemach Windows 10 za pośrednictwem aplikacji Xbox App na PC oraz aplikacji EA Desktop (beta), naszej zmodernizowanej platformy na PC.

EA rozwija również współpracę z Microsoft, rozpoczynając tworzenie gier uruchamianych w chmurze (wersja beta) za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate. Od 10 listopada abonenci Xbox Game Pass Ultimate będą mogli grać w siedem gier EA w chmurze na urządzeniach z systemem Android: The Sims™ 4, Madden NFL 20, Unravel 2, Dragon Age™: Inkwizycja, Mirror’s Edge™ Catalyst, Mass Effect™: Andromeda i Plants vs. Zombies™Garden Warfare 2. Nasza wspólna praca nad technologią chmury skorelowaną z Xbox jest kluczowa dla zaangażowania  w przełamywaniu barier w dostępności. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim graczom, niezależnie od platformy, z której korzystają.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama