DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Earth Thunder: Intergalaktyczny cybersportowy turniej opracowany przez twórców gry War Thunder – dostępny już od dziś za darmo!

Gaijin Entertainment zaprasza wszystkich do wzięcia udziału we właśnie rozpoczynającym się intergalaktycznym turnieju o nazwie Earth Thunder. Utalentowanicybersportowcy z każdego zakątka wszechświata przejmą w nim kontrolę nad najmniej zaawansowaną cywilizacją w galaktyce. Będą oni zmuszeni do opanowania Uniwersalnych Wojennych Orbiterów (UWO) i do walki na śmierci i życie – ku uciesze wszechświatowej gawiedzi. Kosmiczni organizatorzy turnieju na najbliższą jego odsłonę wybrali Ziemię – od 31 marca do 2 kwietnia zatopione miasto Green Hills przemieni się w najbrutalniejsze pole bitwyw ludzkiej historii.Bardzo łatwo jest wziąć udział w turnieju – wystarczy pobrać klienta gry War Thunder, zalogować się na istniejące konto lub stworzyć nowe, a następnie wybrać z menu wydarzeń “Earth Thunder”.

“Earth Thunder” zmusi graczy do walki w trzech żywiołach – w powietrzu, na lądzie i pod powierzchnią mórz. Wszyscy uczestnicy turnieju będą wyposażeni w Uniwersalny WojennOrbiter (UWO), która automatycznie dostosuje się do środowiska, w jakim się znajdzie.

  • W powietrzu UWO zapewnia doskonałą zwrotność i pozwala osiągnąć szybkość do 800 km/h. Jest wyposażone w potężną broń laserową, która stopi wrogie jednostki w kilka sekund. Niemniej natura tej broni zmusza sterującego do kilkusekundowego utrzymania celu w obszarze działania promienia. Ponieważ lecące UWO nie sąwyposażone w ochronne tarcze, tylko manewry unikowe zapewniają bezpieczeństwo.
  • Poruszający się tuż nad powierzchnią lądu UWO jest dużo wolniejszy, ale nadwyżka nie zużywanej przez silniki energii pozwala zasilić generator tarcz ochronnych. Na lądzie UBU może poruszać się w dowolnym kierunku i po każdym terenie. Ponadto w tym żywiole da się skorzystać z najpotężniejszej broni, czyli z działka elektromagnetycznego, które w innych warunkach pozostaje ukryte w kadłubie.
  • W wodzie UWO większość energii przeznacza na ochronę przed zmianami ciśnienia. Nie można w tym środowisku korzystać ani z laserowego działka, ani z ochronnychtarcz. Za broń służą tu samosterujące torpedy. Do obrony zaś można wykorzystać blastery, które świetnie sprawdzają się w walce na krótki dystans oraz do eliminowania zbliżających się torped.

Zwycięstwo w turnieju “Earth Thunder” wymaga zniszczenia wszystkich wrogich UBU lubprzejęcie i utrzymanie wszystkich punktów kontrolnych znajdujących się w powietrzu, na lądzie i pod powierzchnią morza.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama