DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

EA SPORTS PGA TOUR
EA SPORTS PGA TOUR

Newsy

Electronic Arts ogłasza nową grę EA SPORTS PGA TOUR

Electronic Arts ogłosiło EA SPORTS PGA TOUR, nową grę golfową następnej generacji, która obecnie jest jeszcze w fazie rozwoju. W ramach EA SPORTS PGA TOUR fani golfa będą mogli zbudować swoją wirtualną karierę i doświadczyć widoków, dźwięków i emocji związanych z realnym PGA TOUR. Wielbiciele wirtualnych rozgrywek sportowych będą mogli spróbować swoich sił w takich wydarzeniach, jak Mistrzostwa THE PLAYERS czy FedExCup Playoffs. Zmierzą się również z największymi profesjonalnymi zawodnikami na słynnych polach golfowych z całego świata.


EA SPORTS PGA TOUR


Podczas swojej wieloletniej współpracy z PGA TOUR, EA SPORTS zachwyciło dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Teraz, dzięki nowej, długoterminowej umowie podpisanej w tym roku z PGA TOUR, EA SPORTS rozszerzy swoje golfowe portfolio o PGA TOUR nowej generacji. Gra zostanie zbudowana na silniku EA Frostbite i wykorzysta technologię next-gen. Obiecuje to oszałamiający realizm, zapierające dech w piersiach światy i przystępną, dynamiczną rozgrywkę.

„EA SPORTS i PGA TOUR wspólnie stworzyły jedne z najbardziej pamiętnych gier golfowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy rozszerzyć nasze sportowe portfolio o nowy tytuł golfowy na sprzęt nowej generacji” – powiedział Cam Weber, EA SPORTS EVP and GM. „Nasz zespół pasjonatów golfa pieczołowicie odtwarza najlepsze pola golfowe na świecie, takie jak Pebble Beach. Nie możemy się doczekać, aby dać fanom możliwość rywalizacji na jednych z najbardziej kultowych pól PGA TOUR i wygrania FedExCup.”

„Od lat współpracujemy z EA SPORTS, aby dostarczyć wciągające golfowe gry fanom w każdym wieku” – powiedział Len Brown, PGA TOUR Chief Legal Officer i Executive Vice President Licensing and Merchandising. „Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować współpracę z EA SPORTS nad ich marką golfową, aby w dalszym ciągu autentycznie reprezentować PGA TOUR. Najnowsza gra da fanom golfa kolejny sposób na doświadczenie ich ulubionego sportu lub odkrycie nowej pasji.”

Ogłoszenie przez EA SPORTS nowego tytułu golfowego jest kolejnym krokiem po globalnej ekspansji portfolio firmy w College Football i FIFA. Pokazuje to ciągłe zaangażowanie marki w tworzenie nowych i ekscytujących sposobów dla milionów graczy, którzy mogą zaangażować się w sport dzięki autentycznej, interaktywnej rozrywce. Najlepsze tytuły EA SPORTS: FIFA, Madden NFL, NHL i UFC niedawno osiągnęły kolejne rekordy. A dzięki powrotowi do collage futbolu i golfa, EA SPORTS kontynuuje swoją misję rozwijania miłości do sportu wśród fanów na całym świecie.

Reklama

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama