DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Elex 2
Elex 2

Newsy

ELEX II z polskim dubbingiem i napisami!

THQ Nordic wraz z twórcami z Piranha Bytes mają przyjemność odłosić, że gra ELEX II będzie dostępna na wszystkich platformach w pełnej polskiej wersji językowej (do wyboru polski dubbing, polskie napisy, angielski dubbing i angielskie napisy). Wkrótce więcej informacji na temat tego gorącego tytułu!


Elex 2


ELEX II to kontynuacja ELEX, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W ELEX II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Przeczesuj ogromny, misternie zaprojektowany, zróżnicowany i całkowicie unikalny świat, pełen licznych frakcji i osadzony w postapokaliptycznym, fantastycznonaukowym uniwersum.

Reklama

ELEX II ukaże się wkrótce na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™ i Xbox Series S/X™ w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama