DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Elsword: Region Elysion w nowej aktualizacji

elsword

Studio KOG i Gameforge udostępniło właśnie najnowszą aktualizację do Elswordpopularnego tytułu anime w konwencji sidescroll. Najważniejszą innowacją jest wprowadzenie kontynentu Elysion, na którym znajduje się także miasto Atlas. Ponadto, patch wprowadza również nowe misje i nagrody, różnorodne plansze i tereny oraz podwyższenie poziomu maksymalnego do 85.

Wkrótce ukaże się druga część aktualizacji. Gracze będą mieli możliwość zagrania na nowym terenie o nazwie “Obrzeża” oraz na planszy “Wieża Elysion”.

Atlas_City_Boss (1)

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.