DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Enlisted na Xbox Series X|S już w dniu premiery!

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają, że Enlisted – nowy, realistyczny, wieloosobowy shooter w klimatach II wojny światowej wejdzie w skład gier udostepnionych w ramach Game Preview na Xbox Series X|S już w dniu premiery nowej generacji konsol Microsoft. Aby uzyskać dostęp do gry konieczny będzie zakup pakietu Founder’s pack.Bitwy w Enlisted odbywają się zarówno na ziemi jak i w powietrzu. Gracze pełnią rolę dowódcy oddziału piechoty, załogi pancernej bądź pilota samolotu. Każdy oddział składa się z kilku żołnierzy, których można wyszkolić, wyposażyć w nowy sprzęt i broń oraz skierować do walki. Możliwe jest swobodne przełączanie się między nimi, aby cały czas być w najciekawszym miejscu bitwy, nawet jeśli część żołnierzy w drużynie już poległa.

Enlisted jest podzielone na kampanie, a każda z nich obejmuje konkretną, kluczową bitwę II wojny światowej. Dostępne frakcje, oddziały, broń, sprzęt, pojazdy naziemne i samoloty zależą od historycznych realiów konkretnych działań wojennych. Dostarcza to unikalnych doświadczeń związanych z daną kampanią. Na początku gracze będą mogli brać udział w “Bitwie o Moskwę”, która odtwarza ciężkie starcia pomiędzy wojskami niemieckimi i radzieckimi na obrzeżach rosyjskiej stolicy zimą 1941-1942 roku. Kolejną kampanią, która pojawi się w ramach Game Preview będzie “Inwazja Normandzka” obejmująca D-Day i kolejne bitwy. W przygotowaniu jest już więcej kampanii, w tym m.in. “Bitwa o Berlin”.Gra wykorzystuje nową wersję silnika Dagor znanego z War Thunder i Cuisine Royale. System globalnego oświetlenia zaimplementowany w Enlisted sprawia, że światło w grze ma naturalny wygląd, reaguje na eksplozje czy destrukcje obiektów oraz będzie jeszcze lepiej działać na konsoli Xbox Series X|S dzięki sprzętowej obsłudze ray tracingu. W Enlisted na konsoli Xbox Series X zagramy w rozdzielczości 4K, natomiast na Xbox Series S w 1440p. W obu przypadkach tytuł osiąga stabilne 60 klatek na sekundę.

Reklama

Gracze korzystający z Game Preview na Xbox Series X|S jako pierwsi otrzymają dostęp beta testów Enlisted. Wszelkie uwagi przekazane deweloperom przez graczy zostaną wykorzystane do dalszej poprawy jakości gry oraz podczas opracowywania nowych kampanii i innych treści.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama