DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

ESL wspólnie z profesjonalnymi drużynami uruchamia WESA!

wesa

Electronic Sports League we współpracy z największymi światowymi zespołami uruchamia World Esports Association, czyli organizację wspierającą graczy, której celem jest stworzenie jednolitego ekosystemu oraz ujednolicenie zasad w światowym e-sporcie.

ESL One Cologne 2015 award ceremony

Swój wkład w stworzeniu WESA miało osiem profesjonalnych drużyn, które bez wątpienia uznać można za jedne z najbardziej znanych na świecie: Virtus.pro, Natus Vincere, mousesports, FaZe Clan, Fnatic, EnVyUs, Ninjas in Pyjamas oraz G2 Esports. W planach jest zrzeszanie większej liczby członków. Aktualnie prowadzone są rozmowy z organizacjami zarówno z Europy, jak i Ameryki Północnej.

taz“WESA daje wiele możliwości drużynom członkowskim i zawodnikom, ale najbardziej cieszy nas fakt, że w końcu powstała pierwsza e-sportowa Rada Graczy.”

“Po raz pierwszy w historii e-sportu gracze będą mogli się wspólnie organizować, co pozwoli nam mieć ważny głos w podejmowaniu decyzji, które mają na nas bezpośredni wpływ. Rada Graczy zasiadając przy jednym stole z najważniejszymi podmiotami w e-sportowym przemyśle, pozwoli nam stale rozwijać turnieje.”

Reklama

Wiktor „TaZ” Wojtas, zawodnik Virtus.pro

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama