DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

ESL wspólnie z profesjonalnymi drużynami uruchamia WESA!

wesa

Electronic Sports League we współpracy z największymi światowymi zespołami uruchamia World Esports Association, czyli organizację wspierającą graczy, której celem jest stworzenie jednolitego ekosystemu oraz ujednolicenie zasad w światowym e-sporcie.

ESL One Cologne 2015 award ceremony

Swój wkład w stworzeniu WESA miało osiem profesjonalnych drużyn, które bez wątpienia uznać można za jedne z najbardziej znanych na świecie: Virtus.pro, Natus Vincere, mousesports, FaZe Clan, Fnatic, EnVyUs, Ninjas in Pyjamas oraz G2 Esports. W planach jest zrzeszanie większej liczby członków. Aktualnie prowadzone są rozmowy z organizacjami zarówno z Europy, jak i Ameryki Północnej.

taz“WESA daje wiele możliwości drużynom członkowskim i zawodnikom, ale najbardziej cieszy nas fakt, że w końcu powstała pierwsza e-sportowa Rada Graczy.”

“Po raz pierwszy w historii e-sportu gracze będą mogli się wspólnie organizować, co pozwoli nam mieć ważny głos w podejmowaniu decyzji, które mają na nas bezpośredni wpływ. Rada Graczy zasiadając przy jednym stole z najważniejszymi podmiotami w e-sportowym przemyśle, pozwoli nam stale rozwijać turnieje.”

Wiktor „TaZ” Wojtas, zawodnik Virtus.pro

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...