DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Estiman – oryginalna, relaksująca gra zręcznościowa o szacowaniu

Estiman, nowa, dynamiczna i angażująca gra zręcznościowa z oryginalnym pomysłem na rozgrywkę bazującą na intuicji i zdolności szacowania to najnowsze dzieło niezależnego studia Kool2Play z Warszawy. Gra dostępna na Steamie, iOS App Store i Android Google Play.

unnamed (1)

Każdy kolejny etap to trudniejsza łamigłówka. Kluczem do sukcesu jest wyłączenie analitycznego umysłu i zdanie się na intuicję, oraz naturalną zdolność szacowania, z której codziennie korzystamy nieświadomie w wielu sytuacjach. Sprawny gracz może w nieskończoność zwiększać combo i liczbę otrzymywanych punktów. Urzekająca, minimalistyczna grafika i ambientowa muzyka pieszczą zmysły, a dostosowujący się do gracza poziom trudności zamienia prosty pomysł we wciągającą i satysfakcjonującą zabawę. Estiman to kolejny prosty pomysł, który zespół Kool2Play ubrał w angażującą i odprężającą rozgrywkę.

Estiman to:

  • Niekończąca się rozgrywka oparta na oryginalnym gameplayu, wykorzystującym umiejętność intuicyjnego szacowania
  • Relaksująca zabawa wprowadzająca gracza w miły trans dzięki uruchomieniu zmysłu intuicji zamiast analizy
  • Satysfakcjonujący system rozgrywki, w którym sprawny gracz może utrzymywać combo w nieskończoność
  • Minimalistyczne, estetyczne doświadczenie audiowizualne, rozwijające się w miarę gry
  • Szeroki wybór ustawień i modyfikacji wpływających na rozgrywkę

Gra w wersji na Windows, Mac OS X i Linuxa kosztuje jedyne 1€ na Steamie, zaś wersję mobilną można pobrać za darmo, w sprawdzonym modelu Free to Play na  iOS App Store i Android Google Play. Twórcy gry, Kool2Play, to kreatywny zespół, który ma na koncie tak oryginalne gry, jak zaskakująco angażujący, ulubiony przez graczy Clock Simulator (93% pozytywnych opinii na Steamie), pozbawiona przemocy kosmiczna gra akcji – Hyperide, czy też wyróżniony w Google Play Indie Collection niepowtarzalny melanż motywów fantasy i science-fiction – Dungeons and Aliens.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama