DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Fallout 76: Wastelanders
Fallout 76: Wastelanders

Newsy

Fallout 76: Wastelanders jest już dostępne

Fallout 76: Wastelanders jest już dostępne! Firma Bethesda poinformowała dzisiaj, że darmowe rozszerzenie do Fallout 76 – jest dostępne dla wszystkich posiadających grę. Wprowadza ono szereg usprawnień i nowości, w tym ludzkich NPC.


Fallout 76: Wastelanders Premiera


Wastelanders to nowy start w Appalachach zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Zawiera nowe zadanie główne, ludzkich NPC, nowe wybory, towarzyszy, system reputacji i wiele więcej. Gracze będą zawiązywać sojusze z nowymi frakcjami i spróbują odkryć tajemnice Wirginii Zachodniej razem z grupą znajomych albo solo – jako samotni podróżnicy.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama