DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Fallout 76: Wastelanders
Fallout 76: Wastelanders

Newsy

Fallout 76: Wastelanders jest już dostępne

Fallout 76: Wastelanders jest już dostępne! Firma Bethesda poinformowała dzisiaj, że darmowe rozszerzenie do Fallout 76 – jest dostępne dla wszystkich posiadających grę. Wprowadza ono szereg usprawnień i nowości, w tym ludzkich NPC.


Fallout 76: Wastelanders Premiera


Wastelanders to nowy start w Appalachach zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Zawiera nowe zadanie główne, ludzkich NPC, nowe wybory, towarzyszy, system reputacji i wiele więcej. Gracze będą zawiązywać sojusze z nowymi frakcjami i spróbują odkryć tajemnice Wirginii Zachodniej razem z grupą znajomych albo solo – jako samotni podróżnicy.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.