DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Children of Morta - Family Trials
Children of Morta - Family Trials

Newsy

Family Fireside Fables – narrator gry Children of Morta zaprasza w baśniową podróż

Premiera Family Trials – nowego, darmowego trybu do RPG akcji Children of Morta – jest już za rogiem. Wydawca 11 bit studios i deweloper Dead Mage pragną rzucić nieco więcej światła na nową zawartość i podzielić się wyjątkową niespodzianką, przygotowaną przy udziale uwielbianego narratora historii w Children of Morta, Eda Kelly’ego.Family Trials to niezależny od głównej kampanii tryb zorientowany na walkę i największa do tej pory aktualizacja gry. Rodzinne próby zawierają kolejne, coraz trudniejsze poziomy lochów i hordy wrogów, mini-bossów i bossów, przez które należy się przebić. W ferworze walki gracze mogą wykonywać dodatkowe cele i przede wszystkim nie mogą zapomnieć o tworzeniu najlepszych “buildów” postaci pozwalających wyjść zwycięsko z nawet najtrudniejszej potyczki. Trzy poziomy trudności oferują rosnące wyzwanie i wpływają na liczbę “pięter” w losowo generowanych lochach, a trud włożony w ich wyczyszczenie zostanie nagrodzony nowym przedmiotami, Błogosławieństwami i Boskimi Reliktami. Family Trials oferuje też nowy system talentów.

Family Fireside Fables to zestaw sześciu uroczych opowieści, które czyta dla Was niepowtarzalny narrator gry, Ed Kelly. Kraina Rea od dawien pełna była wzruszających historii gromadzonych przez rodzinę Bergsonów od pokoleń. Delikatny ton głosu Eda, w akompaniamencie wspaniałych pejzaży dźwiękowych i niezwykłej muzyki z gry, której autorem jest Hamidreza Ansari, przeniesie cię do krainy fantazji, morałów i poetyckich rymów.

Reklama

Spis treści Family Fireside Fables:


  • Tale I: Home — autorstwa Anne Bronte
  • Tale II: Brother and Sister — autorstwa Braci Grimm
  • Tale III: Lucy — autorstwa George’a Pope Morrisa
  • Tale IV: The Turnip — autorstwa Braci Grimm
  • Tale V: The Raven — autorstwa Edgara Allana Poe
  • Tale VI: Mother —  autorstwa Madison Julius Cawein

Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama