DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Far Cry 5
Far Cry 5

Gry za darmo

Far Cry 5 za darmo na weekend

Far Cry 5 rozpocznie bezpłatny weekend na Uplay od 29 maja od 15:00 do 31 maja 22:00. Wszyscy gracze będą mieli pełny dostęp do podstawowej zawartości gry przez cały weekend.W związku z darmowym weekendem do 2 czerwca w sklepie Ubisoft Store będą dostępne zniżki do 75% na wszystkie gry Far Cry w wersji na PC w edycjach Standard i Gold. Dodatkowo, gracze, którzy kupią Far Cry 5 podczas darmowego weekendu, zachowają swoje postępy w grze. Odwiedź stronę, aby się zarejestrować, rozpocząć wstępne ładowanie gry i uzyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat darmowego weekendu Far Cry 5 na PC.

Far Cry 5, gra osadzona w Ameryce, oferuje graczom całkowitą swobodę poruszania się po pogodnie wyglądającym, ale mocno pokręconym świecie. Poruszaj się po nim jako młody namiestnik fikcyjnego hrabstwa Hope w stanie Montana. Gracze przekonają się, że ich przybycie przyspiesza cichy zamach, przygotowywany od wielu lat przez kult fanatyków dnia zagłady, Projekt u Bram Edenu, rozpalając gwałtowne chęć przejęcia hrabstwa. W oblężeniu i odcięciu od reszty świata gracze połączą siły z mieszkańcami hrabstwa Hope i utworzą ruch oporu.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama