DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Far Cry 6
Far Cry 6

Newsy

Far Cry 6 – premiera, zwiastun i najważniejsze informacje

Poprowadź rewolucję partyzancką i uwolnij wyspowy naród Yary od brutalnego dyktatora, Antóna Castillo, w którego wciela się Giancarlo Esposito.„Nasz kraj jest jak ten granat… trzeba uciskać lud pewnie i wytrwale, inaczej wszyscy wylecimy w powietrze” – Antón Castillo. Dziś, podczas pierwszej cyfrowej konferencji Ubisoftu, Ubisoft Forward, firma Ubisoft ogłosiła, że tworzona jest obecnie gra Far Cry 6, której premierę wyznaczono na 18 lutego 2021 r., na Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Stadia oraz Windows PC, wyłącznie na Epic Games Store i Uplay. Gra będzie także dostępna w UPLAY+, usłudze subskrypcyjnej Ubisoft.

W grze wystąpią znani aktorzy, Giancarlo Esposito (The Mandalorian, Breaking Bad) i Anthony Gonzalez (Coco), ścieżkę dźwiękową stworzył kompozytor filmowy i serialowy, Pedro Bromfman (Narcos), a sekwencję wstępną wyreżyserował zdobywca nagrody Emmy, Patrick Clair (Westworld, Detektyw). Dzięki udziałowi gwiazd hollywoodzkiego kalibru wrażenia fabularne w Far Cry 6 stają się niezrównane.

Tworzone przez Ubisoft Toronto, Far Cry 6 rzuca graczy w sam środek współczesnej rewolucji partyzanckiej, która trwa na Yarze, tropikalnym raju, w którym czas się zatrzymał. Prezydent Antón Castillo (Esposito) zamierza przywrócić swojemu krajowi dawną chwałę, jednocześnie przygotowując swojego syna, Diego (Gonzalez), aby w przyszłości poszedł w jego ślady. Jednak raj ma swoją cenę, a wzbogacenie kraju oznacza zniewolenie tych, którzy nie zgadzają się z wizją dyktatora. W tym ogarniętym chaosem wyspowym kraju gracze poczują adrenalinę i emocje związane z walkami partyzanckimi, kiedy to wciągnięci do ruchu rewolucyjnego, będą dążyć do obalenia tyrana.

Reklama

„Potężni i skomplikowani wrogowie są częścią DNA serii Far Cry, a więc od samego początku wiedzieliśmy, że musimy podnieść poprzeczkę odnośnie tego, kim mogą być te postacie i jak je ożywimy” powiedział Navid Khavari, dyrektor fabularny w Ubisoft Toronto. „Praca z tak niesamowicie utalentowanymi ludźmi, w tym z jedynym w swoim rodzaju Giancarlo Esposito, i patrzenie, jak wcielają się oni w naszych przeciwników jako przerażających, ale też bardzo złożonych charakterologicznie ludzi, jest niesamowite. Nie możemy się już doczekać, kiedy podzielimy się wynikami naszych prac z fanami”.

Główna postać w grze, Dani Rojas, będzie dostępna w wersji męskiej i żeńskiej. Dani od dzieciństwa mieszka na Yarze i dołącza do rewolucji przeciwko Antónowi Castillo. Jako Dani, gracze staną się partyzantami i będą odkrywać i jednoczyć całą wyspę – od bujnych dżungli po stolicę Yary, Esperanzę. Aby pokonać potężny reżim Antóna, gracze będą musieli korzystać z dostępnych zasobów i arsenału niepowtarzalnego uzbrojenia, pojazdów i najemników z kłami, takich jak Chorizo, uroczy jamnik na kołach.

Firma Ubisoft ogłosiła też, że w przedsprzedaży dostępne będą trzy edycje Far Cry 6: Złota, Ultimate i Kolekcjonerska***:

  • Złota Edycja zawierać będzie podstawową wersję gry i przepustkę sezonową.
  • Edycja Ultimate zawierać będzie podstawową wersję gry, przepustkę sezonową i pakiet Ultimate, w skład którego wejdzie zestaw ekspedycji do dżungli, zestaw łowcy krokodyli i zestaw przestępczy.
  • Edycja Kolekcjonerska zawierać będzie podstawową wersję gry, przepustkę sezonową, pakiet Ultimate, wysokiej jakości replikę „Tostadora”, miotacza ognia z gry**** (złożoną się z 7 części do składania, długość: 72 cm), jednostronicową grafikę z instrukcją złożenia, ilustrowaną przez znanego artystę Tobatrona, wyjątkowe pudełko kolekcjonerskie, oparte o kultowy styl graficzny Tobatrona, unikatowy Steelbook®, 64-stronicowy album z grafikami, zestaw 10 nalepek, breloczek Chorizo, mapę oraz wybraną ścieżkę dźwiękową z gry. 

Gracze, którzy zamówią Far Cry 6 przed premierą, zyskają dostęp do Pakietu Libertad, zawierającego „Strój Libertad” dla Chorizo oraz broń najnowszej generacji „Discos Locos”, wyrzutnię dysków, dzięki której wrogowie zatańczą na własnych grobach.

Gracze, którzy zakupią Far Cry 6 na Xbox One lub PlayStation 4 będą mogli rozszerzyć grę do wersji na konsole następnej generacji bez dodatkowych opłat – po premierze Xbox Series X i PlayStation 5.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama