DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH
PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

Newsy

Farming Simulator 22 w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega, oficjalny partner firmy GIANTS Software w Polsce, z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiła gra Farming Simulator 22 – najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów rolniczych. Tytuł ukaże się w czwartym kwartale 2021, w wersji na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz Xbox One. O szczegółach pudełkowego wydania będziemy informowali wkrótce.Wciąż doskonalona, niesamowita, sprzedająca się w milionach symulacja rolnicza powraca w tym roku! Gra będzie nie tylko stworzona, ale również wydana przez GIANTS Software.Międzynarodowa firma, mająca swoją siedzibę w Szwajcarii, podnosi jakość poprzez pełne samostanowienie.

  • Nowe mapy, marki, maszyny, funkcje i o wiele więcej
  • Gospodarka w śniegu – nachodzą pory roku!
  • Poprawiona wydajność, immersja, zwierzęta

Po raz kolejny ta seria rodzinnych gier idzie o krok do przodu. Dzięki nowym funkcjom i ulepszeniom Farming Simulator 22 pozwoli każdemu początkującemu farmerowi na kreatywne budowanie swojej farmy – bez względu na wiek i prawdziwy zawód. Można to robić samodzielnie lub współpracując z innymi graczami w trybie wieloosobowym, dostępnym dla maksymalnie 8 graczy na konsolach i 16 graczy na komputerach PC

Nowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny i nowe marki to dopiero początek wszystkiego, czego mogą się spodziewać gracze. Do tego zaczyna padać śnieg! Gracze powinni być przygotowani na ekscytujący dodatek, jakim jest zmiana pór roku oraz inne funkcje, które niedługo zostaną ujawnione! Zwiastun CGIpozwala nam rzucić okiem na nadchodzącą grę.

Reklama

Odśnieżanie – i odkrywanie głębin rolniczej symulacji!

Farming Simulator 22 zapewni większą głębię dzięki szeregowi nowych dodatków, a tym samym największą swobodę gracza w historii tej serii. Dwie nowe mapy oraz zaktualizowana mapa alpejska Erlengrat położą nacisk na różnice w działalności rolniczej w różnych porach roku.

Dzięki zestawowi ponad 400 maszyn i narzędzi od ponad 100 autentycznych marek rolniczych gracze mogą spodziewać się ulepszonej i, jak zawsze, realistycznej symulacji. Nawet nowym graczom łatwo jednak będzie zagłębić się w rolnictwo, hodowlę zwierząt (w tym zwierząt domowych) i leśnictwo.

„Rozwijamy się razem z naszymi grami”, komentuje dyrektor generalny GIANTS Software, Christian Ammann, „a nadchodzący efekt pielęgnowanych przez nas ambicji będzie kamieniem milowym w historii serii, ale także naszej firmy, która przekształciła się w samodzielnego wydawcę, posiadającego pełną kontrolę nad swoim produktem”.

Reklama

Tworzenie coraz bardziej immersyjnych światów rolnictwa

Oparty na silniku GIANTS Engine 9 Farming Simulator 22 ma wiele ulepszeń technicznych, takich jak bardziej realistyczne zachowanie sztucznej inteligencji i bogatsze światy. Dzięki tym światom gracze zostaną wciągnięci jeszcze głębiej w wirtualny, rolniczy styl życia: na przykład dźwięki silników traktorów wydają się jeszcze bardziej realistyczne dzięki akustycznemu wyborowi biegów i stopniowanemu pogłosowi.

Lepsza wydajność na wszystkich platformach: Dzięki obsłudze DirectX 12 w systemie Windows, streamowaniu tekstur, optymalizacji wielowątkowej, eliminacji okluzji i czasowemu wygładzaniu krawędzi pośród wielu innych optymalizacji, wydajność najnowszego symulatora wzrośnie we wszystkich systemach, stanowiąc podstawę dla nawet bardziej złożonego dostosowywania modyfikacji, które pozwolą cieszyć się jeszcze bogatszą zawartością.


Sprawdź również!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama