DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH
PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH

Aktualności

Farming Simulator League powraca ze stacjonarnymi turniejami

GIANTS Software deweloper i wydawca gier z serii Farming Simulator z przyjemnością ogłasza listę wydarzeń, jakie odbędą się w ramach e-sportowej ligi Farming Simulator Leauge (FSL). Dotychczas wszystkie rozgrywki w ramach trzeciego sezonu odbywały się wyłącznie w formie online. Wkrótce jednak zawodnicy będą mogli wznowić rywalizację w ramach stacjonarnych rozgrywek, jakie odbywać się będą w Bawarii, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.


PREMIERA FARMING SIMULATOR 20 NA KONSOLI NINTENDO SWITCH


Sierpniowy turniej w siedzibie GIANTS StudioDrużyny zakwalifikowane do sierpniowego turnieju zagrają ze sobą 14 i 15 sierpnia w niemieckiej siedzibie GIANTS Studio w Erlangen. To właśnie tam najlepsze zespoły FSL spotkają się twarzą w twarz po raz pierwszy w tym sezonie, by rywalizować o punkty rankingowe i nagrody. 


Wrześniowy turniej w siedzibie firmy Hörmann


Od 11 do 12 września w Buchloe odbędzie się kolejny turniej zorganizowany tym razem na terenie firmy Hörmann. Producent materiałów budowlanych wykorzystywanych w sektorze rolniczym i handlowym oferuje w swojej nowoczesnej i przestronnej hali produkcyjnej wystarczającą ilość miejsca, aby zapewnić ekscytującą atmosferę turnieju. Firma Hörmann posiada własną drużynę w rozgrywkach FSL składającą się z pracowników fabryki. Zajmuje ona obecnie czwarte miejsce w tabeli.


Transmisje na żywo z niedzielnych rywalizacji


Oba turnieje będą transmitowane na żywo wraz z komentarzem w niedziele 15 sierpnia i 12 września na oficjalnych kanałach firmy GIANTS Software w serwisach Twitch i YouTube. Wydawca planuje podczas tego sezonu zorganizować jeszcze dwa stacjonarne wydarzenia. Więcej informacji zostanie podanych wkrótce.


Darmowa aplikacja turniejowa do pobrania


Wydawca i deweloper GIANTS Software jest organizatorem rozgrywek FSL, wykorzystujących esportowy tryb jaki znaleźć można w grach z serii Farming Simulator. Suma nagród jakie można zdobyć w ramach tych rozgrywek wynosi 250 tysięcy euro. Za pośrednictwem darmowej aplikacji turniejowej, każdy gracz Farming Simulator może się zarejestrować i wziąć udział w kwalifikacjach, zyskując w ten sposób możliwość rywalizacji z jedną z profesjonalnych drużyn. W turniejach, które odbywają się w formie pucharowej, drużyny zbierają punkty ligowe pozwalające zakwalifikować się do wielkiego finału organizowanego w listopadzie 2021.

Zawody wymagają zarówno pracy zespołowej, jak i umiejętności indywidualnych., a obie drużyny rywalizują ze sobą na oddzielnych mapach w wersji na PC. Zawodnicy mają za zadanie wspólnie zebrać zboże,sprasować pozostawioną słomę w bele, a następnie dostarczyć je do stodoły szybciej niż przeciwny zespół.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...